Overzicht: alle oefenwedstrijden van de Eredivisionisten op een rij

Overzicht: alle oefenwedstrijden van de Eredivisionisten op een rij

14 augustus 2020 – Anders dan anders bereiden de Eredivisie-clubs zich voor op het nieuwe seizoen. Traditioneel pezen in de provincie is er deze zomer nauwelijks bij. Als gevolg van de coronacrisis plannen clubs vooral onderling oefenwedstrijden. Ook zijn er confrontaties met buitenlandse tegenstanders. Gedurende de voorbereiding houdt FCUpdate.nl de oefenuitslagen bij.




ADO Den Haag

31/7 MVV - ADO Den Haag 0-0

8/8 Almere City - ADO Den Haag 1-2 (31. Amar Catic 0-1, 72. Sem Steijn 0-2, 103. Tim Receveur 1-2)

15/8 NAC Breda - ADO Den Haag

22/8 ADO Den Haag - Vitesse

29/8 ADO Den Haag - AZ

Ajax

8/8 Ajax - RKC Waalwijk 6-1 (20. Lassina Traoré 1-0, 47. Klaas-Jan Huntelaar 3-0, 53. Jurgen Ekkelenkamp 3-0, 61. Antony 4-0, 75. Teun van Grunsven 4-1, 88. Antony 5-1, 90. Huntelaar 6-1) 

13/8 Ajax - FC Utrecht 5-1 (4. Zakaria Labyad 1-0, 21. Noa Lang 2-0, 33. Nicolas Tagliafico 3-0, 41. Labyad 4-0, 45. Labyad 5-0, 73. Othman Boussaid 5-1)

18/8 Wolfsberger AC - Ajax

22/8 Red Bull Salzburg - Ajax

25/8 Ajax - Hertha BSC

25/8 Ajax - Holstein Kiel

29/08 Ajax - Eintracht Frankfurt

30/08 Ajax - Union Berlin 

AZ

25/7 AZ - Racing Genk 0-1 (19. Cyriel Dessers (penalty) 0-1)

1/8 FC Utrecht - AZ 1-0 (9. Simon Gustafson 1-0)

5/8 AZ - PEC Zwolle 0-1 (68. Zian Flemming)

8/8 AZ - Lille 2-1 (58. Jérémy Pied 0-1, 73. Yukinari Sugawara 1-1, 87. Thomas Ouwejan 2-1)

15/8 AS Monaco - AZ

20/8 AZ - Fortuna Sittard

29/8 ADO Den Haag - AZ

FC Emmen

7/8 FC Emmen - SC Cambuur 2-5 (5. Robert Mühren 0-1, 32. Mühren 0-2, 54. Nikolai Laursen 1-2, 69. Giovanni Korte 1-3, 75. Michael Breij 1-4, 81. Korte 1-5, 84. Laursen 2-5)

11/8 FC Emmen - FC Groningen 1-4 (42. Ajdin Hrustic 0-1, 45. Glenn Bijl 1-1, 60. Mohamed El Kharbachi 1-2, 84. Behadil Sabani e.d. 1-3, 87. El Kharbachi 1-4) 

15/8 FC Emmen - Telstar

19/8 FC Emmen - Heracles Almelo

24/8 PEC Zwolle - FC Emmen

5/9 FC Twente - FC Emmen


FC Groningen

1/8 FC Groningen - Heracles Almelo 1-0 (47. Kian Slor 1-0)

11/8 FC Emmen - FC Groningen 1-4 (42. Ajdin Hrustic 0-1, 45. Glenn Bijl 1-1, 60. Mohamed El Kharbachi 1-2, 84. Behadil Sabani e.d. 1-3, 87. El Kharbachi 1-4) 

14/8 FC Groningen - PEC Zwolle 0-2 (48. Reza Ghoochannejhad 0-1, 92. Ghoochannejhad 0-2)

21/8 FC Volendam - FC Groningen

22/8 Almere City - FC Groningen

29/8 Werder Bremen - FC Groningen

4/9 FC Groningen - NEC

FC Twente

7/8 FC Twente - Excelsior '31 3-1 (36. Julio Pleguezuelo 1-0, 55. Hakim Ezafzafi 1-1, 60. Giorgi Aburjani 2-1, 75. Lazaros Lamprou 3-1)

10/8 FC Twente - Fortuna Sittard 2-1 (49. Giorgi Aburjania 1-0, 57. Daan Rots 2-0, 76. Martin Angha 2-1)

16/8 Feyenoord - FC Twente

22/8 FC Twente - Go Ahead Eagles

5/9 FC Twente - FC Emmen

FC Utrecht

18/7 FC Utrecht - Royal Antwerp FC 0-0

22/7 FC Utrecht - KRC Genk 3-3 (36. Gyrano Kerk 1-0, 41. Cyriel Dessers 1-1, 67. Paul Onuachu (penalty) 1-2, 68. Shawn Adewoye (eigen doelpunt) 2-2, 79. Luca Oyen 2-3, 88. Simon Gustafson (penalty) 3-3)

1/8 FC Utrecht - AZ 1-0 (9. Simon Gustafson 1-0)

13/8 Ajax - FC Utrecht 5-1 (4. Zakaria Labyad 1-0, 21. Noa Lang 2-0, 33. Nicolas Tagliafico 3-0, 41. Labyad 4-0, 45. Labyad 5-0, 73. Othman Boussaid 5-1)

20/8 FC Utrecht - sc Heerenveen

Feyenoord

9/8 Feyenoord - Sparta Rotterdam 3-0 (13. Robert Bozenik 1-0, 15. Bozenik 2-0, 22. Crysencio Summerville 3-0)

16/8 Feyenoord - FC Twente

22/08 Borussia Dortmund - Feyenoord

22/08  FSV Mainz - Feyenoord

Fortuna Sittard

18/7 Fortuna Sittard - Bekkerveld 9-1 (10. Djibril Diannessy 1-0, 31. Clint Essers 2-0, 33. Youri Pietersma 2-1, 55. Jacky Donkor 3-1, 63. Bassala Sambou 4-1, 66. Sambou 5-1, 74. Tesfaldet Tekie 6-1, 78. Rasmus Karjalainen 7-1, 79. Emil Hansson 8-1, 80. André Vidigal 9-1)

25/7 Fortuna Sittard - FC Dordrecht 2-1 (29. Bassala Sambou 1-0, 56. Branislav Ninaj 2-0, 69. Nikolas Agrafiotis 2-1)

10/8 FC Twente - Fortuna Sittard 2-1 (49. Giorgi Aburjania 1-0, 57. Daan Rots 2-0, 76. Martin Angha 2-1)

20/8 AZ - Fortuna Sittard 

26/8 Fortuna Sittard - VVV-Venlo

Heracles Almelo

1/8 FC Groningen - Heracles Almelo (47. Kian Slor 1-0)

9/8 Heracles Almelo - PEC Zwolle 0-1 (38. Sam Kersten 0-1)

15/8 Heracles Almelo - Go Ahead Eagles

16/8 Heracles Almelo - n.n.b

25/8 Heracles Almelo - Telstar

PEC Zwolle

1/8 SC Cambuur - PEC Zwolle 2-0 (22. Robert Mühren 1-0, 57. Giovanni Korte 2-0)

5/8 AZ - PEC Zwolle 0-1 (68. Zian Flemming)

9/8 Heracles Almelo - PEC Zwolle 0-1 (38. Sam Kersten 0-1)

14/8 FC Groningen - PEC Zwolle 0-2 (48. Reza Ghoochannejhad 0-1, 92. Ghoochannejhad 0-2) 

21/8 PEC Zwolle - VVCS

24/8 FC Emmen - PEC Zwolle

5/9 sc Heerenveen - PEC Zwolle

PSV

31/7 PSV - UNA afgelast vanwege coronageval bij UNA

8/8 SC Verl - PSV 0-3 (21. Noni Madueke 0-1, 25. Madueke 0-2, 43. Madueke 0-3) 

9/8 KFC Uerdingen 05 - PSV 0-3 (13. Cody Gakpo 0-1, 75. Sam Lammers 0-2, 88. Lammers 0-3)

15/8 PSV - Vitesse

21/8 Willem II - PSV

27/8 PSV - Hertha BSC

3/9 PSV - VfL Bochum

RKC Waalwijk

8/8 Ajax - RKC Waalwijk 6-1 (20. Lassina Traoré 1-0, 47. Klaas-Jan Huntelaar 3-0, 53. Jurgen Ekkelenkamp 3-0, 61. Antony 4-0, 75. Teun van Grunsven 4-1, 88. Antony 5-1, 90. Huntelaar 6-1)

14/8 Almere City - RKC Waalwijk 4-2 (32. Thomas Verheyd 1-0, 42. Nando Nöstlinger 1-1, 57. Anas Tahiri 1-2, 71. Mees Kaandorp 2-2, 84. Shayon Harrison 3-2, 93. Kaandorp 4-2) 

18/8 RKC Waalwijk - NAC Breda

25/8 SDC Putten - RKC Waalwijk

27/8 RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam

sc Heerenveen

1/8 NAC Breda - sc Heerenveen 1-0 (89. Finn Stokkers 1-0)

4/8 sc Heerenveen - VVCS afgelast vanwege coronageval bij VVCS

7/8 sc Heerenveen - Vitesse 1-2 (5. Matus Bero 0-1, 16. Thomas Buitink 0-2, 43. Chidera Ejuke 1-2)

15/8 De Graafschap - sc Heerenveen

20/8 FC Utrecht - sc Heerenveen

29/8 VFL Osnabrück - sc Heerenveen

5/9 sc Heerenveen - PEC Zwolle

Sparta Rotterdam

31/07 Sparta Rotterdam - TOP Oss 3-1 (32. Giovani Büttner 1-0, 41. Danzell Gravenberch 1-1, 62. Emmanuel Emegha 2-1, 80. Jason Meerstadt 3-1)

9/8 Feyenoord - Sparta Rotterdam 3-0 (13. Robert Bozenik 1-0, 15. Bozenik 2-0, 22. Crysencio Summerville 3-0)

18/8 Sparta Rotterdam - Telstar

22/8 Sparta Rotterdam - NAC Breda

27/8 RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam

Vitesse

18/7 Vitesse - Jong FC Utrecht 3-3 (23. Oussama Darfalou 1-0, 31. Darfalou 2-0, 33. Giovanni de la Vega 2-1, 48. Tommy van Butselaar 2-2, 77. Daan Huisman 3-2, 83. Mohamed Mallahi 3-3)

26/7 FC Volendam - Vitesse 0-5 (8. Oussama Darfalou 0-1, 46. Daan Huisman 0-2, 53. Loïs Openda 0-3, 76. Openda 0-4, 81. Thomas Bruns 0-5)

31/7 Vitesse - Westerlo 4-2 (18. Igor Vetokele 0-1, 30. Löis Openda 1-1, 43. Oussama Darfalou 2-1, 49. Oussama Tannane 3-1, 57. Riechedly Bazoer 4-1 (strafschop), 61. Noël Soumah 4-2)

7/8 sc Heerenveen - Vitesse 1-2 (5. Matus Bero 0-1, 16. Thomas Buitink 0-2, 43. Chidera Ejuke 1-2) 

15/8 PSV - Vitesse

22/8 ADO Den Haag - Vitesse

VVV-Venlo

21/7 Sporting ST - VVV-Venlo 0-19 (3. Jafar Arias 0-1, 15. Stan van Dijck 0-2, 17. Arias 0-3, 20. Guus Hupperts 0-4, 30. Wassim Essanoussi 0-5, 32. Arias 0-6, 35. Hupperts 0-7, 39. Tristan Dekker 0-8, 41. Evert Linthorst 0-9, 47. Yahcuroo Roemer 0-10, 55. Stefan Schäfer 0-11, 56. Aaron Bastiaans 0-12, 58. Roemer 0-13, 60. Simon Janssen 0-14, 61. Richard Neudecker 0-15, 63. Bastiaans 0-16, 81. Roemer 0-17, 86. Schäfer 0-18, 89. Tobias Pachonik 0-19) 

26/7 EVV - VVV-Venlo 0-2 (38. Jessy Hendrikx 0-1, 66. Hendrikx 0-2)

14/8 Willem II - VVV-Venlo 2-1 10. Evert Linthorst 0-1, 55. Kwasi Wriedt 1-1, 62. Mike Trésor Ndayishimiye 2-1  

26/8 Fortuna Sittard - VVV-Venlo

29/8 VVV-Venlo - SV Straelen

04/09 VVV-Venlo - Borussia Mönchengladbach

Willem II

8/8 Willem II - IJsselmeervogels afgelast vanwege coronageval bij Willem II

14/8 Willem II - VVV-Venlo 2-1 (10. Evert Linthorst 0-1, 55. Kwasi Wriedt 1-1, 62. Mike Trésor Ndayishimiye 2-1)

21/8 Willem II - PSV

gerelateerd

Meer nieuws

  1. zaterdag 15 augustus 2020

  2. vrijdag 14 augustus 2020