Overzicht: alle oefenwedstrijden van de Eredivisionisten op een rij

Overzicht: alle oefenwedstrijden van de Eredivisionisten op een rij

8 september 2020 – Anders dan anders bereiden de Eredivisie-clubs zich voor op het nieuwe seizoen. Traditioneel pezen in de provincie is er deze zomer nauwelijks bij. Als gevolg van de coronacrisis plannen clubs vooral onderling oefenwedstrijden. Ook zijn er confrontaties met buitenlandse tegenstanders. Gedurende de voorbereiding houdt FCUpdate.nl de oefenuitslagen bij.


ADO Den Haag

31/7 MVV - ADO Den Haag 0-0

8/8 Almere City - ADO Den Haag 1-2 (31. Amar Catic 0-1, 72. Sem Steijn 0-2, 103. Tim Receveur 1-2)

22/8 ADO Den Haag - Vitesse 2-2 (7. Peet Bijen 1-0, 12. Oussama Tannane 1-1, 22 Oussama Darfalou 1-2, 72 Michiel Kramer 2-2)

29/8 ADO Den Haag - AZ 1-0 (45. Jonas Arweiler 1-0)4/9 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag

4/9 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 1-1 (74. Michiel Kramer 0-1, 88. Jeffry Fortes 1-1)

Ajax

8/8 Ajax - RKC Waalwijk 6-1 (20. Lassina Traoré 1-0, 47. Klaas-Jan Huntelaar 3-0, 53. Jurgen Ekkelenkamp 3-0, 61. Antony 4-0, 75. Teun van Grunsven 4-1, 88. Antony 5-1, 90. Huntelaar 6-1) 

13/8 Ajax - FC Utrecht 5-1 (4. Zakaria Labyad 1-0, 21. Noa Lang 2-0, 33. Nicolas Tagliafico 3-0, 41. Labyad 4-0, 45. Labyad 5-0, 73. Othman Boussaid 5-1)

18/8 Ajax - Wolfsberger AC 2-0 (2. Quincy Promes 1-0, 52. Ryan Gravenberch 2-0) 

22/8 Red Bull Salzburg - Ajax 1-4 (2. Ryan Gravenberch 0-1, 10. Koïta 1-1, 16. Antony 1-2, 67. Donny van de Beek 1-3, 82. Devyne Rensch 1-4)

25/8 Ajax - Holstein Kiel 5-2 (3. Lassina Traoré 1-0, 24. Devyne Rensch 2-0, 33. Traoré 3-0, 43. Jurgen Ekkelenkamp 4-0, 59. Ekkelenkamp 5-0, 71. Janni Serra 5-1, 88. Fin Bartels 5-2)

25/8 Ajax - Hertha BSC 1-0 (12. Zakaria Labyad 1-0)

29/08 Ajax - Eintracht Frankfurt 2-1 (4. Quincy Promes 1-0, 47. Mohammed Kudus 2-0, 51. André Silva 2-1)

30/08 Ajax - Union Berlin 2-2 (27. Carel Eiting 1-0, 48. Marcus Ingvartsen 1-1, 57. Marius Bülter 1-2, 69. Jurgen Ekkelenkamp 2-2)

5/9 Ajax - FC Augsburg 1-0 (19. Zakaria Labyad 1-0)

AZ

25/7 AZ - Racing Genk 0-1 (19. Cyriel Dessers (penalty) 0-1)

1/8 FC Utrecht - AZ 1-0 (9. Simon Gustafson 1-0)

5/8 AZ - PEC Zwolle 0-1 (68. Zian Flemming)

8/8 AZ - Lille 2-1 (58. Jérémy Pied 0-1, 73. Yukinari Sugawara 1-1, 87. Thomas Ouwejan 2-1)

15/8 AZ - AS Monaco 0-2 (20. Aleksandr Golovin 0-1, 74. Wissam Ben Yedder 0-2) 

20/8 AZ - Fortuna Sittard afgelast vanwege coronageval bij Fortuna Sittard

21/08 AZ - Telstar 1-1 (40. Vincent Regeling 0-1, 75. Teun Koopmeiners 1-1)

29/8 ADO Den Haag - AZ 1-0 (45. Jonas Arweiler 1-0)

3/9 AZ - KAA Gent 1-1 (51. Michael Ngadeu 0-1, 76. Yukinari Sugawara 1-1)

FC Emmen

7/8 FC Emmen - SC Cambuur 2-5 (5. Robert Mühren 0-1, 32. Mühren 0-2, 54. Nikolai Laursen 1-2, 69. Giovanni Korte 1-3, 75. Michael Breij 1-4, 81. Korte 1-5, 84. Laursen 2-5)

11/8 FC Emmen - FC Groningen 1-4 (42. Ajdin Hrustic 0-1, 45. Glenn Bijl 1-1, 60. Mohamed El Kharbachi 1-2, 84. Behadil Sabani e.d. 1-3, 87. El Kharbachi 1-4) 

15/8 FC Emmen - Telstar 1-0 (5. Michael de Leeuw 1-0)

19/8 FC Emmen - Heracles Almelo 0-2 (30. Mats Knoester 0-1, 31. Delano Burgzorg 0-2)

24/8 FC Emmen - PEC Zwolle 0-1 (76. Reza Ghoochannejhad 0-1)

29/9 Rot-Weiss Essen - FC Emmen 1-0 (53. Joshua Endres 1-0)

5/9 FC Twente - FC Emmen 1-1 (26. Marko Kolar 0-1, 57. Vaclac Cerny 1-1)


FC Groningen

1/8 FC Groningen - Heracles Almelo 1-0 (47. Kian Slor 1-0)

11/8 FC Emmen - FC Groningen 1-4 (42. Ajdin Hrustic 0-1, 45. Glenn Bijl 1-1, 60. Mohamed El Kharbachi 1-2, 84. Behadil Sabani e.d. 1-3, 87. El Kharbachi 1-4) 

14/8 FC Groningen - PEC Zwolle 0-2 (48. Reza Ghoochannejhad 0-1, 92. Ghoochannejhad 0-2)

21/8 FC Volendam - FC Groningen 0-2 (21. Remco Balk 0-1, 61. Amir Absalem 0-2)

22/8 Almere City - FC Groningen 1-1 (26. Faris Hammouti 1-0, 44. Ramon Pascal Lundqvist)

29/8 Werder Bremen - FC Groningen 4-0 (10. Josh Sargent 1-0, 15. Johannes Eggestein 2-0, 25. Leonardo Bittencourt 3-0, 35. Tahith Chong 4-0)

4/9 FC Groningen - NEC 3-3 (6. Nicklas Strunck 1-0, 9. Remco Balk, 16. Thomas Beekman 2-1, 28. Balk 3-1, 70. Elayis Tavsan 3-2, 86. Syb van Ottele 3-3.)

6/9 FC Groningen - Arminia Bielefeld 1-1 (17. Arjen Robben 1-0, 22. Jomaine Consbruch 1-1)

FC Twente

7/8 FC Twente - Excelsior '31 3-1 (36. Julio Pleguezuelo 1-0, 55. Hakim Ezafzafi 1-1, 60. Giorgi Aburjani 2-1, 75. Lazaros Lamprou 3-1)

10/8 FC Twente - Fortuna Sittard 2-1 (49. Giorgi Aburjania 1-0, 57. Daan Rots 2-0, 76. Martin Angha 2-1)

16/8 Feyenoord - FC Twente 0-0

22/8 FC Twente - Go Ahead Eagles 2-0 (32. Jesse Bosch 1-0, 86. Simon Seppenwoolde 2-0)

26/8 FC Twente - VVCS 2-1 (30. Calvin Scholten 1-0, 54. Ramiz Zerrouki (penalty) 2-0, 86. Fabian Kizito 2-1)

29/08 FC Twente - Holstein Kiel 3-2 (11. Danilo 1-0, 39. Danilo 2-0, 74. Janni Serra 2-1, 85. Daniel Hanslik 2-2, 88. Alexander Jeremejeff 3-2)

5/9 FC Twente - FC Emmen (26. Marko Kolar 0-1, 57. Vaclac Cerny 1-1)

FC Utrecht

18/7 FC Utrecht - Royal Antwerp FC 0-0

22/7 FC Utrecht - KRC Genk 3-3 (36. Gyrano Kerk 1-0, 41. Cyriel Dessers 1-1, 67. Paul Onuachu (penalty) 1-2, 68. Shawn Adewoye (eigen doelpunt) 2-2, 79. Luca Oyen 2-3, 88. Simon Gustafson (penalty) 3-3)

1/8 FC Utrecht - AZ 1-0 (9. Simon Gustafson 1-0)

13/8 Ajax - FC Utrecht 5-1 (4. Zakaria Labyad 1-0, 21. Noa Lang 2-0, 33. Nicolas Tagliafico 3-0, 41. Labyad 4-0, 45. Labyad 5-0, 73. Othman Boussaid 5-1)

20/8 FC Utrecht - sc Heerenveen 4-1 (7. Django Warmerdam 1-0, 23. Simon Gustafson 2-0, 36. Adrian Dalmau 3-0, Rami Hajal 3-1, 84. Gyrano Kerk 4-1) 

28/8 PEC Zwolle - FC Utrecht 0-2 (17. Bart Ramselaar 0-1, 73. Emil Bergström 0-2)

Feyenoord

9/8 Feyenoord - Sparta Rotterdam 3-0 (13. Robert Bozenik 1-0, 15. Bozenik 2-0, 22. Crysencio Summerville 3-0)

16/8 Feyenoord - FC Twente 0-0

22/8 Borussia Dortmund - Feyenoord 1-3 (17. Nicolai Jørgensen 0-1, 20. Eric Botteghin 0-2, 35. Jørgensen 0-3, 52. Axel Witsel 1-3) 

22/8 MSV Duisburg - Feyenoord 1-2 (43. Jens Toornstra 0-1, 45. Luciano Narsingh 0-2, 58. Sinan Karweina 1-2) 

25/8 Arminia Bielefeld - Feyenoord 0-0

28/8 Hamburger SV - Feyenoord 1-0 (52. Manuel Wintzheimer 1-0)

3/9 Club Brugge - Feyenoord 2-1 (55. Odilon Kossounou 1-0, 57. Mark Diemers 1-1, 62. Ruud Vormer 2-1)

Fortuna Sittard

18/7 Fortuna Sittard - Bekkerveld 9-1 (10. Djibril Diannessy 1-0, 31. Clint Essers 2-0, 33. Youri Pietersma 2-1, 55. Jacky Donkor 3-1, 63. Bassala Sambou 4-1, 66. Sambou 5-1, 74. Tesfaldet Tekie 6-1, 78. Rasmus Karjalainen 7-1, 79. Emil Hansson 8-1, 80. André Vidigal 9-1)

25/7 Fortuna Sittard - FC Dordrecht 2-1 (29. Bassala Sambou 1-0, 56. Branislav Ninaj 2-0, 69. Nikolas Agrafiotis 2-1)

10/8 FC Twente - Fortuna Sittard 2-1 (49. Giorgi Aburjania 1-0, 57. Daan Rots 2-0, 76. Martin Angha 2-1)

15/8 Fortuna Sittard - Groene Ster 2-1 (5. Jacky Donkor 1-0, 45. Petit (eigen goal) 2-0, 62. Eind 2-1)

20/8 AZ - Fortuna Sittard afgelast vanwege coronageval bij Fortuna Sittard

26/8 Fortuna Sittard - VVV-Venlo 2-1 (33. Sebastian Polter 1-0, 36. Vito van Crooij 1-1, 38. Lazaros Rota 2-1)

04/09 Jong FC Utrecht – Fortuna Sittard 0-3 (4. Zian Flemming 0-1, 9. Mats Seuntjens 0-2, 83. Mike van Beijnen 0-3)

08/09 Fortuna Sittard - Limburgia 8-0 (Clint Essers 1-0, Nassim El Alblak 2-0, Lisandro Semedo 3-0, Sebastian Polter 4-0, Mats Seuntjens 5-0, Polter 6-0, Polter 7-0, eigen doelpunt 8-0)

Heracles Almelo

1/8 FC Groningen - Heracles Almelo 1-0 (47. Kian Slor 1-0)

9/8 Heracles Almelo - PEC Zwolle 0-1 (38. Sam Kersten 0-1)

15/8 Heracles Almelo - Go Ahead Eagles 2-0 (66. Silvester van der Water 1-0, 74. Lucas Schoofs 2-0)

19/8 FC Emmen - Heracles Almelo 0-2 (30. Mats Knoester 0-1, 31. Delano Burgzorg 0-2)

22/8 De Graafschap - Heracles Almelo 1-0 (14. Ralf Seuntjens 1-0)

25/8 Heracles Almelo - Telstar 4-0 (6. Adrian Szöke 1-0 34. Robin Pröpper 2-0, 50. Delano Burgzorg 3-0, 58. Burgzorg 4-0)

29/8 Heracles Almelo - MSV Duisburg 1-1 (52. Robin Pröpper 1-0, 70. Sinan Karweina 1-1)

2/9 Heracles Almelo - Jong FC Utrecht 4-0 (4. Mohamed Amissi 1-0, 16. Teun Bijleveld 2-0, 19. Bijleveld 3-0, 59. Noah Fadiga 4-0)

5/9 Eintracht Braunschweig - Heracles Almelo 2-0 (33. Jannis Nikolaou 1-0, 64. Michael Schultz 2-0)

PEC Zwolle

1/8 SC Cambuur - PEC Zwolle 2-0 (22. Robert Mühren 1-0, 57. Giovanni Korte 2-0)

5/8 AZ - PEC Zwolle 0-1 (68. Zian Flemming)

9/8 Heracles Almelo - PEC Zwolle 0-1 (38. Sam Kersten 0-1)

14/8 FC Groningen - PEC Zwolle 0-2 (48. Reza Ghoochannejhad 0-1, 92. Ghoochannejhad 0-2) 

21/8 PEC Zwolle - VVCS 0-1 (25. Bodi Brusselers 0-1)

24/8 FC Emmen - PEC Zwolle 0-1 (76. Reza Ghoochannejhad 0-1)

28/8 PEC Zwolle - FC Utrecht 0-2 (17. Bart Ramselaar 0-1, 73. Emil Bergström 0-2)

5/9 sc Heerenveen - PEC Zwolle 0-1 (14. Hamdi Akujobi (eigen doelpunt) 0-1)

PSV

31/7 PSV - UNA afgelast vanwege coronageval bij UNA

8/8 SC Verl - PSV 0-3 (21. Noni Madueke 0-1, 25. Madueke 0-2, 43. Madueke 0-3) 

9/8 KFC Uerdingen 05 - PSV 0-3 (13. Cody Gakpo 0-1, 75. Sam Lammers 0-2, 88. Lammers 0-3)

15/8 PSV - Vitesse 1-1 (6. Danilho Doekhi 0-1, 52. Gody Gakpo 1-1)

21/8 Willem II - PSV 1-1 (15. Donyell Malen 0-1, 74, Vangelis Pavlidis 1-1)

22/8 PSV - Eintracht Frankfurt 1-2 (55. Daichi Kamada 0-1, 63. Cody Gakpo 1-1, 68 Martin Hinteregge 1-2)

27/8 Hertha BSC - PSV 0-4 (37. Donyell Malen 0-1, 48. Niklas Stark 0-2 (eigen doelpunt), 70. Cody Gakpo 0-3, 76. Sam Lammers 0-4)

3/9 PSV - Viktoria Köln 1-1 (44. Philipp Max 1-0, 47. Marcel Risse 1-1)

8/9 PSV - MSV Duisburg

RKC Waalwijk

8/8 Ajax - RKC Waalwijk 6-1 (20. Lassina Traoré 1-0, 47. Klaas-Jan Huntelaar 3-0, 53. Jurgen Ekkelenkamp 3-0, 61. Antony 4-0, 75. Teun van Grunsven 4-1, 88. Antony 5-1, 90. Huntelaar 6-1)

14/8 Almere City - RKC Waalwijk 4-2 (32. Thomas Verheyd 1-0, 42. Nando Nöstlinger 1-1, 57. Anas Tahiri 1-2, 71. Mees Kaandorp 2-2, 84. Shayon Harrison 3-2, 93. Kaandorp 4-2) 

18/8 RKC Waalwijk - NAC Breda 0-2 (40. Mounir El Allouchi, 90. Huseyin Dogan 0-2)

22/8 NEC - RKC Waalwijk 2-1 (12. Ole Romeny 1-0, 22. Mario Bilate 1-1, 45. Jordy Bruijn 2-1)

25/8 SDC Putten - RKC Waalwijk 0-3 (11. James Efmorfidis 0-1, 38. David Min 0-2, 76. Min 0-3)

27/8 RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam 1-1 (53. Bart Vriends 1-0, 63. Anas Tahiri 1-1)

4/9 RKC Waalwijk - KV Mechelen 5-4 (19. Nando Nöstlinger 1-0, 26. Gustav Engvall 1-1, 38. Anas Tahiri 2-1, 43. Mario Bilate 3-1, 51. Morad El Haddouti 4-1, 53. Igor de Camargo 4-2, 62. Mario Bilate 5-2, 74. De Camargo 5-3, 90. De Camargo 5-4)

sc Heerenveen

1/8 NAC Breda - sc Heerenveen 1-0 (89. Finn Stokkers 1-0)

4/8 sc Heerenveen - VVCS afgelast vanwege coronageval bij VVCS

7/8 sc Heerenveen - Vitesse 1-2 (5. Matus Bero 0-1, 16. Thomas Buitink 0-2, 43. Chidera Ejuke 1-2)

15/8 De Graafschap - sc Heerenveen 5-1 (31. Mo Hameaoui 1-0, 48. Ted van de Pavert 2-0, 50. Joey Konings 3-0, 67. Daryl van Mieghem 4-0, 79. Rein Smit 4-1, 90. Konings 5-1)

20/8 FC Utrecht - sc Heerenveen 4-1 (7. Django Warmerdam 1-0, 23. Simon Gustafson 2-0, 36. Adrian Dalmau 3-0, Rami Hajal 3-1, 84. Gyrano Kerk 4-1)

29/8 VfL Osnabrück - sc Heerenveen 2-0 (6. Niklas Schmidt 1-0, 60. Marc Heider 2-0)

5/9 sc Heerenveen - PEC Zwolle 0-1 (14. Hamdi Akujobi (eigen doelpunt) 0-1)?

Sparta Rotterdam

31/07 Sparta Rotterdam - TOP Oss 3-1 (32. Giovani Büttner 1-0, 41. Danzell Gravenberch 1-1, 62. Emmanuel Emegha 2-1, 80. Jason Meerstadt 3-1)

9/8 Feyenoord - Sparta Rotterdam 3-0 (13. Robert Bozenik 1-0, 15. Bozenik 2-0, 22. Crysencio Summerville 3-0)

18/8 Telstar - Sparta Rotterdam 0-0

22/8 Sparta Rotterdam - NAC Breda 1-1 (4. Danzell Gravenberch 1-0, 82. Robin Schouten 1-1)

27/8 RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam 1-1 (53. Bart Vriends 1-0, 63. Anas Tahiri 1-1)

4/9 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 1-1 (74. Michiel Kramer 0-1, 88. Jeffry Fortes 1-1)

7/9 Borussia Dortmund - Sparta Rotterdam 2-1 (61. Marco Reus 1-0, 66. Immanuel Pherai 2-0, 79. Emanuel Emegha 2-1)

Vitesse

18/7 Vitesse - Jong FC Utrecht 3-3 (23. Oussama Darfalou 1-0, 31. Darfalou 2-0, 33. Giovanni de la Vega 2-1, 48. Tommy van Butselaar 2-2, 77. Daan Huisman 3-2, 83. Mohamed Mallahi 3-3)

26/7 FC Volendam - Vitesse 0-5 (8. Oussama Darfalou 0-1, 46. Daan Huisman 0-2, 53. Loïs Openda 0-3, 76. Openda 0-4, 81. Thomas Bruns 0-5)

31/7 Vitesse - Westerlo 4-2 (18. Igor Vetokele 0-1, 30. Löis Openda 1-1, 43. Oussama Darfalou 2-1, 49. Oussama Tannane 3-1, 57. Riechedly Bazoer 4-1 (strafschop), 61. Noël Soumah 4-2)

7/8 sc Heerenveen - Vitesse 1-2 (5. Matus Bero 0-1, 16. Thomas Buitink 0-2, 43. Chidera Ejuke 1-2) 

15/8 PSV - Vitesse 1-1 (6. Danilho Doekhi 0-1, 52. Gody Gakpo 1-1)

22/8 ADO Den Haag - Vitesse 2-2 (7. Peet Bijen 1-0, 12. Oussama Tannane 1-1, 22 Oussama Darfalou 1-2, 72 Michiel Kramer 2-2)

23/8 Vitesse - Go Ahead Eagles 4-0 (45. Enrico Hernandez 2-0, 52. Daan Huisman 1-0, 72. Armando Broja 3-0, 87. Broja 4-0)

28/8 Vitesse - Fortuna Düsseldorf 2-2 (26. Oussama Darfalou (eigen doelpunt) 0-1, 30. Oussama Tannane 1-1, 45. André Hoffmann 1-2, 67. Matus Bero 2-2)

5/9 Vitesse - SV Darmstadt 2-2 (18. Oussama Tannane 1-0, 78. Tobias Kempe 1-1, 88. Jacob Rasmussen 2-1, 89. Patric Pfeiffer 2-2)

VVV-Venlo

21/7 Sporting ST - VVV-Venlo 0-19 (3. Jafar Arias 0-1, 15. Stan van Dijck 0-2, 17. Arias 0-3, 20. Guus Hupperts 0-4, 30. Wassim Essanoussi 0-5, 32. Arias 0-6, 35. Hupperts 0-7, 39. Tristan Dekker 0-8, 41. Evert Linthorst 0-9, 47. Yahcuroo Roemer 0-10, 55. Stefan Schäfer 0-11, 56. Aaron Bastiaans 0-12, 58. Roemer 0-13, 60. Simon Janssen 0-14, 61. Richard Neudecker 0-15, 63. Bastiaans 0-16, 81. Roemer 0-17, 86. Schäfer 0-18, 89. Tobias Pachonik 0-19) 

26/7 EVV - VVV-Venlo 0-2 (38. Jessy Hendrikx 0-1, 66. Hendrikx 0-2)

14/8 Willem II - VVV-Venlo 2-1 10. Evert Linthorst 0-1, 55. Kwasi Wriedt 1-1, 62. Mike Trésor Ndayishimiye 2-1  

18/08 Reuver - VVV-Venlo 0-16 (2. Evert Linthorst, 4. Simon Janssen 0-2, 9. Georgios Giakoumakis 0-3, 11. Roy Gelmi 0-4, 12. Christian Kum 0-5, 16. Linthorst 0-6, 21. Guus Hupperts 0-7, 30. Giakoumakis 0-8, 37. Linthorst 0-9, 50. Aaron Bastiaans 0-10, 52. Yahcuroo Roemer 0-11, 59. Jafar Arias 0-12, 69. Arias 0-13, 72. Arias 0-14, 79. Tobias Pachonik 0-15, 90. Roemer 0-16)

22/8 VVV-Venlo - VVCS 2-2 (12. 1-0 Jafar Arias 1-0, 40. Bodi Brusselers, 1-1 47. Giorgos Giakoumakis 2-1, 59. Thomas Kok 2-2)

26/8 Fortuna Sittard - VVV-Venlo 2-1 (33. Sebastian Polter 1-0, 36. Vito van Crooij 1-1, 38. Lazaros Rota 2-1)

29/8 VVV-Venlo - SV Straelen 0-1 (76. Sinan Kurt 0-1)

04/09 VVV-Venlo - Borussia Mönchengladbach 0-4 (Lars Stindl 0-1, Ramy Bensebaini 0-2, Torben Müsel 0-3, Patrick Hermann 0-4)

Willem II

8/8 Willem II - IJsselmeervogels afgelast vanwege coronageval bij Willem II

14/8 Willem II - VVV-Venlo 2-1 (10. Evert Linthorst 0-1, 55. Kwasi Wriedt 1-1, 62. Mike Trésor Ndayishimiye 2-1)

21/8 Willem II - PSV 1-1 (15. Donyell Malen 0-1, 74. Vangelis Pavlidis 1-1)

25/08 AA Gent - Willem II 1-1 (4. Giorgi Chakvetadze 1-0, 51. Kwasi Wriedt 1-1)

29/08 Willem II - Team VVCS 2-2 (39. Liban Abdulahi 0-1, 43. Vangelis Pavlidis 1-1, 58. Pavlidis 2-1, 76. Fabian Kizito 2-2)

gerelateerd