Overzicht: alle oefenwedstrijden van de Eredivisionisten op een rij

Overzicht: alle oefenwedstrijden van de Eredivisionisten op een rij

30 juli 2019 – In de voorbereiding op het nieuwe seizoen, reizen de meeste clubs door de provincie om zich klaar te maken voor de competitie. Welke clubs zijn allemaal in actie gekomen en welke resultaten boekten zij de afgelopen weken? FCUpdate.nl houdt alle oefenuitslagen van de Eredivisionisten bij.



ADO Den Haag

29/6 SV Honselerdijk - ADO Den Haag 1-8 (6. Tomas Necid 0-1, 10. Necid 0-2, 16. Milan van Ewijk 0-3, 22. Erik Falkenburg 0-4, 23. Nasser El Khayati 0-5, 26. Necid 0-6, 70. Youri Riepe 1-6, 72. Delano Ladan 1-7, 86. Yahya Boussakou 1-8)

1/7 Scheveningen - ADO Den Haag 0-2 (17. Lex Immers 0-1, 32. Tomas Necid 0-2)

6/7 Laakskwartier - ADO Den Haag 0-10 (6. Tomas Necid 0-1, 17. Necid 0-2, 21. Necid 0-3, 27. Nasser El Khayati 0-4, 34. Necid 0-5, 36. Lex Immers 0-6, 45. Erik Falkenburg 0-7, 58. El Khayati 0-8, 85. Delano Ladan 0-9, 86. Mats van Kins 0-10)

8/7 Seroorskerke - ADO Den Haag 0-5 (11. Delano Ladan 0-1, 17. Lorenzo van Kleef 0-2, 20. Maikel Simonse (e.d) 0-3, 35. Donny Gorter 0-4, 81. Erik Falkenburg 0-5)

12/7 KV Kortrijk - ADO Den Haag 0-0

12/7 VV RCS - ADO Den Haag 1-10 (26. Jamal Amofa 0-1, 29. Delano Ladan 0-2, 41. Ladan 0-3, 45. Amofa 0-4, 48. Morad Bobouh 1-4, 55. Dehninio Muringen 1-5, 60. Lorenzo van Kleef 1-6, 75. Van Kleef 1-7, 77. Ladan 1-8, 79. Ladan 1-9, 86. Robin Polley 1-10)

18/7 ADO Den Haag - Al Wahda 1-1 (15. Lorenzo van Kleef 1-0, 19. Ismail Matar 1-1)

26/7 ADO Den Haag - OH Leuven 1-1 (24. Mathieu Maertens 0-1, 50. Thijmen Goppel 1-1)

Ajax

25/6 Quick'20 - Ajax 2-11 (2. Klaas-Jan Huntelaar 0-1, 6. Huntelaar 0-2, 12. Tim Zwienenberg 1-2, 15. Jelle Leenders (e.d.) 1-3, 21. Vaclav Cerny 1-4, 32. Cerny 1-5, 35. Cerny 1-6, 38. Jip Kemna 2-6, 40. Noa Lang 2-7, 63. Daniel Jensen 2-8, 68. Dani de Wit 2-9, 86. Jensen 2-10, 89. Brian Brobbey 2-11)

29/6 Ajax - Aalborg 1-1 (17. Tom van Weert 0-1, 49. Danilo Pereira 1-1)

6/7 Ajax - Anderlecht 5-2 (25. Dani de Wit 1-0, 27. De Wit 2-0, 45. Sidney Sam 2-1, 48. Kik Pierie 3-1, 55. Victor Jensen 4-1, 61. Klaas-Jan Huntelaar 5-1)

14/7 Ajax-Istanbul Basaksehir 2-1 (26. Kasper Dolberg 1-0, 72. Klaas-Jan Huntelaar 2-0, 76. Kerim Frei 2-1)

18/7 Ajax-Watford 2-1 (40. Andre Gray 0-1, 50. Donny van de Beek 1-1, 89. Jurriën Timber 2-1)

22/7 Ajax - OFI Kreta 6-2 (4. Klaas-Jan Huntelaar 1-0, 7. Lisandro Semedo 1-1, 25. Dani de Wit 2-1, 56. Kosmas Tsilianidis 2-2, 57. Kik Pierie 3-2, 59. Huntelaar 4-2, 68. De Wit 5-2, 80. Lasse Schöne 6-2)

22/7 Ajax - Panathinaikos 1-2 (10. Federico Macheda 0-1, 25. Donny van de Beek 1-1, 48. Macheda 1-2)

29/7 Ajax - Sivasspor 1-1 (34. Hakan Yadas 0-1, 74. Klaas-Jan Huntelaar 1-1)

AZ

22/6 AZ - Eendracht Aalst 3-1 (10. Falko Geenens 0-1, 41. Ferdy Druijf 1-1, 72. Albert Gudmundsson 2-1, 77. Thomas Ouwejan 3-1)

29/6 AZ - FC Oleksandria 0-3 (21. Dmytro Hrechyshkin 0-1, 56. Oleksii Dovhyi 0-2, 82. Kyrylo Kovalets 0-3)

3/7 AZ - PAOK Saloniki 1-0 (45. Calvin Stengs 1-0)

6/7 AZ - Club Brugge 5-2 (5. Albert Gudmundsson 1-0, 12. Calvin Stengs 2-0, 60. Myron Boadu 3-0, 64. Bjørn Johnsen 4-0, 68. Ferdy Druijf 5-0, 74. Loïs Openda 5-1, 85. Jelle Vossen 5-2)

13/7 AZ - RSC Anderlecht 2-0 (9. Myron Boadu 1-0, 45. Albert Gudmundsson 2-0)

13/7 Telstar - AZ 3-0 (16. Richelor Sprangers 1-0, 45. Sprangers 2-0, 59. Melle Springer 3-0) 

17/7 KAA Gent - AZ 2-0 (11. Yuya Kubo 1-0, 62. Roman Yaremchuk 2-0)

27/7 AZ - Beerschot 0-1 (48. Fessou Placca 0-1)

FC Emmen

27/6 Drents Verbond - FC Emmen 0-8 (16. 0-1 Wouter Marinus, 24. 0-2 Luciano Slagveer, 29. 0-3 Marko Kolar, 43. 0-4 Filip Ugrnic, 51. 0-5 Ugrnic, 63. 0-6 Freddy Quispel, 80. 0-7 Quispel, 90. 0-8 Quispel)

28/6 Nieuw Buinen - FC Emmen 1-13 (5. Michael de Leeuw 0-1, 10. Filip Ugrinic 0-2, 12. De Leeuw 0-3, 15. Ugrinic 0-4, 18. De Leeuw 0-5, 20. De Leeuw 0-6, 22. Marko Kolar 0-7, 26. Kolar 0-8, 46. Freddy Quispel 0-9, 52. Luciano Slagveer 0-10, 59. Ben Scholte 0-11, 68. Quispel 0-12, 69. Theo Gennissen 1-12, 88. Quispel 1-13)

4/7 Rolder Boys - FC Emmen 0-10 (7. Michael Chacon 0-1, 7. Alexander Bannink 0-2, 50. Wouter Marinus 0-3, 52. Chacon 0-4, 56. Luciano Slagveer 0-5, 58. Slagveer 0-6, 67. Marko Kolar 0-7, 77. Kolar 0-8, 80. Kolar 0-9, 85. Freddy Quispel 0-10)

5/7 FC Emmen - PEC Zwolle 1-1 (47. Stanley Elbers 0-1, 52. Marko Kolar 1-1)

14/7 FC Emmen - Almere City 1-1 (37. Michael de Leeuw 1-0, 54. Torino Hunte 1-1)

16/7 FC Groningen - FC Emmen 2-2 (39. Michael de Leeuw 0-1, 53. Gabriel Gudmundsson 1-1, 79. Ko Itakura 2-1, 84. Leon Sopic 2-2)

23/7 Go Ahead Eagles - FC Emmen 2-3 (4. Nikolai Laursen 0-1, 16. Richard van der Venne 1-1, 39. Michael de Leeuw 1-2, 53. Martijn Berden 2-2, 69. Leon Sopic 2-3)

25/7 FC Emmen - OFI Kreta 3-0 (23. Michael de Leeuw 1-0, 27. Jafar Arias 2-0, 57. Marko Kolar 3-0)

FC Groningen

28/6 VV Sellingen - FC Groningen 0-15 (3. Remco Balk 0-1, 4. Romano Postema 0-2, 12. Postema 0-3, 20. Kaj Sierhuis 0-4, 22. Gabriel Gudmundsson 0-5, 26. Sierhuis 0-6, 30. Postema 0-7, 55. Ajdin Hrustic 0-8, 63. Hrustic 0-9, 69. Thijs Dallinga 0-10, 74. Dallinga 0-11, 75. Dallinga 0-12, 77. Oskari Sallinen 0-13, 79. Sallinen 0-14, 90. Dallinga 0-15)

29/6 DVC Appingedam - FC Groningen 0-10 (2. Thijs Dallinga 0-1, 10. Ajdin Hrustic 0-2, 22. Dallinga 0-3, 35. Dallinga 0-4, 49. Romano Postema 0-5, 62. Joël van Kaam 0-6, 71. Ramon Pascal Lundqvist 0-7, 78. Postema 0-8, 79. Postema 0-9, 84. Kaj Sierhuis 0-10)

5/7 FC Groningen - Ross County 2-0 (11. Romano Postema 1-0, 69. Kaj Sierhuis 2-0)

6/7 FC Groningen - Preussen Münster 3-0 (32. Ajdin Hrustic 1-0, 50. Kaj SIerhuis 2-0, 54. Sierhuis 3-0)

13/7 Sportfreunde Lotte - FC Groningen 1-1 (48. George Klebel 1-0, 77. Romano Postema 1-1)

16/7 FC Groningen - FC Emmen 2-2 (39. Michael de Leeuw 0-1, 53. Gabriel Gudmundsson 1-1, 79. Ko Itakura 2-1, 84. Leon Sopic 2-2)

20/7 Hannover 96 - FC Groningen 0-1 (11. Kaj Sierhuis 0-1)

23/7 FC Groningen - FC Eindhoven 3-0 (16. Charlie Benschop 1-0, 35. Benschop 2-0, 43. Benschop 3-0)

27/7 Sparta - FC Groningen 4-2 (4. Ritsu Doan 0-1, 14. Adil Auassar 1-1, 18. Kaj Sierhuis 1-2, 35. Mohamed Rayhi 2-2, 75. Abdou Harroui 3-2, 77. Lars Veldwijk 4-2)

FC Twente

29/6 Regioteam Tubbergen - FC Twente 0-3 (36. Javier Espinosa 0-1, 39. Ryan Trotman 0-2, 79. Ramiz Zerrouki 0-3)

5/7 FC Twente - Al-Wahda 0-0

12/7 FC Twente - Jong Ajax 1-2 (23. Haris Vuckic 1-0, 57. Nicolas Kühn 1-1, 76. Danilo Pereira 1-2)

20/7 FC Twente - OH Leuven 0-0

23/7 FC Twente - Schalke 04 1-1 (77. Alexander Laukart 0-1, 82. Firat Berkan 1-1)

28/7 FC Twente - Konyaspor 1-0 (47. Javier Espinosa 0-1)

FC Utrecht

28/6 Amersfoorts Elftal - FC Utrecht 1-6 (8. Leon Guwara 0-1, 23. Urby Emanuelson 0-2, 37. Mitchell van Rooijen 0-3, 41. Issah Abass 0-4, 48. Sean Klaiber 0-5, 72. Patrick Joosten 0-6, 89. Pim Kers 1-6)

29/6 Elinkwijk - FC Utrecht 0-17 (7. Patrick Joosten 0-1, 10. Lukas Görtler 0-2, 19. Justin Lonwijk 0-3, 25. Lonwijk 0-4, 35. Simon Gustafson 0-5, 37. Cyriel Dessers 0-6, 38. Mehdi Lehaire 0-7, 41. Lonwijk 0-8, 53. Urby Emanuelson 0-9, 56. Mitchell van Rooijen 0-10, 57. Rayan El Azrak 0-11, 60. Van Rooijen 0-12, 78. El Azrak 0-13, 82. Sander van de Streek 0-14, 85. Van de Streek 0-15, 90. Van Rooijen 0-16, 90. Van Rooijen 0-17)

3/7 MSV '19 - FC Utrecht 0-9 (8. Rayan El Azrak 0-1, 24. Mohamed Mallahi 0-2, 35. Christopher Mamengi 0-3, 39. Sander van de Streek 0-4, 45. El Azrak 0-5,  49. Justin Lonwijk 0-6, 53. Cyriel Dessers 0-7, 81. Dessers 0-8, 84. Tim Brinkman 0-9)

6/7 FC Utrecht - MSV Duisburg 3-2 (11. Petar Sliskovic 0-1, 48. Justin Lonwijk 1-1, 59. Simon Gustafson 2-1, 70. Rida El Barjiji 3-1, 78. Moritz Stoppelkamp 3-2)

19/7 Royal Antwerp FC - FC Utrecht 3-2 (15. Justin Lonwijk 0-1, 25. Sander van de Streek 0-2, 27. Geoffrey Hairemans 1-2, 50. Lior Refaelov 2-2, 89. Simen Juklerod 3-2)

14/7 FC Utrecht - SV Meppen 0-0 

14/7 FC Utrecht - Fortuna Düsseldorf 1-0 (25. Justin Lonwijk 1-0)

27/7 FC Utrecht - Koninklijke HFC 3-0 (18. Nick Venema 1-0, 33. Venema 2-0, 82. Issah Abass 3-0)

Feyenoord

29/6 SDC Putten - Feyenoord 0-6 (22. Dylan Vente 0-1, 29. Marouan Azarkan 0-2, 37. Crysencio Summerville 0-3, 67. Naoufal Bannis 0-4, 74. Cheick Toure 0-5, 82. Achraf El Bouchataoui 0-6)

6/7 FC Dordrecht - Feyenoord 1-2 (47. Marouan Azarkan 0-1, 52. Jaron Vicario 1-1, 69. Azarkan 1-2)

10/7 SV Darmstadt 98 - Feyenoord 1-2 (20. Dylan Vente 0-1, 65. Serdar Dursun 1-1, 75. Naoufal Bannis 1-2)

12/7 Red Bull Salzburg - Feyenoord 3-1 (63. Erling Braut Haland 1-0, 77. Patson Daka 2-0, 80. Daka 3-0, 83. Wouter Burger 3-1)

17/7 Feyenoord - Panathinaikos 0-3 (5. Federico Macheda 0-1, 22. Giannis Bouzoukis 0-2, 72. Nikos Vergos 0-3)

20/7 Feyenoord - Karlsruher SC 1-0 (2. Ridgeciano Haps 1-0)

24/7 Feyenoord - Angers 2-2 (18. Steven Berghuis 1-0, 45. Angelo Fulgini 1-1, 47. Berghuis 2-1, 62. Fulgini 2-2)

28/7 Feyenoord - Southampton 1-3 (6. Che Adams 0-1, 23. Orkun Kökcü 1-1, 34. Maya Yoshida 1-2, 90. Sofiane Boufal 1-3)

29/7 Feyenoord - Jong FC Utrecht 5-1 (13. Naoufal Bannis 1-0, 15. Bannis 2-0, 20. Tyrell Malacia 3-0, 31. Luciano Narsingh 4-0, 45. goal Jong FC Utrecht 4-1, 89. Cheick Touré 5-1)

Fortuna Sittard

26/6 VVS - Fortuna Sittard 3-7 (16. Jorrit Smeets 0-1, 22. goal VVS 1-1, 26. Áron Dobos 1-2, 35. Djibril Dianessy 1-3, 37. Mark Diemers 1-4, 38. Diemers 1-5, 47. Agim Zeka 1-6, 60. goal VVS 2-6, 71. Patrik Raitanen 2-7, 80. goal VVS 3-7)

3/7 Fortuna Sittard - Aris Thessaloniki 5-1 (16. Jonathan Benteke 1-0, 20. Mark Diemers 2-0, 22. Benteke 3-0, 36. Nicolas Diguiny 3-1, 80. Adnan Ugur 4-1, 84. Agim Zeka 5-1)

12/7 Bayer Leverkusen - Fortuna Sittard 0-1 (31. Rasmus Karjalainen 0-1)

23/7 SV Meerssen - Fortuna Sittard 1-8 (12. Djibril Djanessy 0-1, 16. Jacky Donkor 0-2, 31. Nassim El Ablak 0-3, 48. Vitalie Damascan 0-4, 55. Gregoire Amiot 0-5, 59. Maerssen 1-5, 76. Mark Diemers 1-6, 80. Branislav Ninaj 1-7, 85. Diemers 1-8)

27/7 Fortuna Sittard - PAOK Saloniki 1-5 (5. Chuba Akpom 0-1, 9. Dmiitris Pelkas 0-2, 18. Akpom 0-3, 41. Vitalie Damascan 1-3, 45. Akpom 1-4, 60. Akpom 1-5)

Heracles Almelo

29/6 Almelose selectie - Heracles Almelo 0-6 (27. Joey Konings 0-1, 43. Mo Osman 0-2, 45. Konings 0-3, 52. Jesper Drost 0-4, 63. Kristoffer Peterson 0-5, 81. Silvester van der Water 0-6)

30/6 Heracles Almelo - FC Nordsjaelland: 1-1 (65. Godsway Donyoh 0-1, 66. Niels Leemhuis 1-1)

3/7 Heracles Almelo - Club Brugge 0-1 (79. Hans Vanaken 0-1)

6/7 Vroomshoopse Boys - Heracles Almelo 0-4 (29. Silverster van der Water 0-1, 68. Orestis Kiomourtzoglou 0-2, 72. Navajo Bakboord 0-3, 87. Reuven Niemeijer 0-4)

12/7 Viktoria Köln - Heracles Almelo 0-3 (9. Cyriel Dessers 0-1, 60. Teun Bijleveld 0-2, 70. Kristoffer Peterson 0-3)

13/7 Preussen Münster - Heracles Almelo 1-3 (46. Niels Leemhuis 0-1, 56. Rufat Dadashov 1-1, 67. Dabney Dos Santos 1-2, 77. Joey Konings 1-3)

16/7 Heracles Almelo - Excelsior 0-2 (7. Hervé Matthys 0-1, 76. Thomas Oude Kotte 0-2)

17/7 Rot-Weiss Oberhausen - Heracles Almelo 0-1 (61. Mats Knoester 0-1)

20/7 FC Volendam - Heracles Almelo 2-1 (34. Zakaria El Azzouzi 1-0, 52. Adrian Szöke 1-1, 85. Martijn Kaars 2-1)

23/7 Heracles Almelo - Asteras Tripolis 2-0 (4. Adrian Szoke 1-0, 85. Alexander Merkel 2-0)

27/7 Heracles Almelo - Helmond Sport 5-0 (54. Niels Leemhuis 1-0, 56. Robin Pröpper 2-0, 67. Joey Konings 3-0, 72. Konings 4-0, 83. Silvester van der Water 5-0)

28/7 Bayer Leverkusen - Heracles Almelo 3-4 (11. Silvester van der Water 0-1, 41. Mauro Junior 0-2, 56. Paulinho 1-2, 59. Leon Bailey 2-2, 61. Cyriel Dessers 2-3, 83. Adrian Szöke 2-4, 85. Lucas Alario 3-4)

PEC Zwolle

29/6 FC Dalfsen - PEC Zwolle 0-11 (10. Lennart Thy 0-1, 12. Stanley Elbers 0-2, 28. Pelle Clement 0-3, 45. Thy 0-4, 45. Clint Leemans 0-5, 52. Mike van Duinen 0-6, 62. Stefan de Bert, 0-7, 68. Jarno Westerman 0-8, 78. Van Duinen 0-9, 87. Westerman 0-10, 90. Westerman 0-11)

2/7 Hattem - PEC Zwolle 0-8 (2. Clint Leemans 0-1, 17. Eliano Reijnders 0-2, 39. Mike van Duinen 0-3, 69. Zian Flemming 0-4, 75. Flemming 0-5, 84. Flemming 0-6, 88. Flemming 0-7, 89. Flemming 0-9)

5/7 FC Emmen - PEC Zwolle 1-1 (47. Stanley Elbers 0-1, 52. Marko Kolar 1-1)

9/7 PEC Zwolle - PAOK Saloniki 2-2 (1. Karol Swiderski 0-1, 31. Swiderski 0-2, 36. Dennis Johnsen 1-2, 82. Lennart Thy 2-2)

16/7 ZAC - PEC Zwolle 1-7 (26. Zian Flemming 0-1, 32. Flemming 0-2, 33. Eliano Reijnders 0-3, 45. Flemming 0-4, 60. Jan Quispel 0-5, 72. Reijnders 0-6, 74. Lennart Thy 0-7, 84. Okke Scholten 1-7)

19/7 PEC Zwolle - SC Cambuur 4-1 (20. Robert Mühren 0-1, 38. Iliass Bel Hassani 1-1, 39. Bel Hassani 2-1, 68. Stanley Elbers 3-1, 74. Dennis Johnsen 4-1)

27/7 PEC Zwolle - Asteras Tripolis 1-0 (67. Gustavo Hamer 1-0)

PSV

3/7 PSV - FC Sion 0-0

7/7 OGC Nice - PSV 3-2 (12. Sam Lammers 0-1, 36. Ihsan Sacko 1-1, 42. Alain Saint-Maximin 2-1, 62. Olivier Boscagli 3-1, 90. Joël Piroe 3-2)

12/7 PSV - Aris FC 3-0 (40. Donyell Malen 1-0, 47. Malen 2-0, 85. Joël Piroe 3-0)

17/7 PSV - VfL Wolfsburg 0-2 (5. Arnold 0-1, 40. William 0-2)

RKC Waalwijk

5/7 Regioteam De Langstraat - RKC Waalwijk 0-18 (8. Lennerd Daneels 0-1, 13. Sylla Sow 0-2, 17. Stijn Spierings 0-3, 22. Sow 0-4, 26. Spierings 0-5, 29. Daneels 0-6, 32. Sow 0-7, 39. Saïd Bakari 0-8, 49. Nikki Baggerman 0-9, 51. Darren Maatsen 0-10, 53. Nando Nöstlinger 0-11, 60. Maatsen 0-12, 62. Maatsen 0-13, 64. Dylan Seys 0-14, 69. Seys 0-15, 82. Ingo van Weert 0-16, 83. Seys 0-17, 85. Van Weert 0-18)

9/7 Putten - RKC Waalwijk 0-8 (23. Kevin Vermeulen 0-1, 25. Jari Koenraat 0-2, 40. Lennerd Daneels 0-3, 44. Nikki Baggerman 0-4, 45. Said Bakari 0-5, 53. Vermeulen 0-6, 65. Stijn Spierings 0-7, 90. Dylan Seys 0-8)

12/7 RKC Waalwijk - KV Mechelen 3-1 (15. Alec van Hoorenbeeck (e.d.) 1-0, 52. Stijn Spierings 2-0, 56. Sylla Sow 3-0, 87. Gaétan Bosiers 3-1)

16/7 TOP Oss - RKC Waalwijk 0-1 (85. Sylla Sow 0-1)

20/7 Valencia B - RKC Waalwijk 0-2 (19. Sylla Sow 0-1, 61. Lennerd Daneels 0-2)

26/7 NEC - RKC Waalwijk 2-1 (45. Sylla Sow 0-1, 69. Mike Ndayishimiye 1-1, 79. Josef Kvida 2-1)

SC Heerenveen

26/6 Regioteam Gaasterland - SC Heerenveen 0-8 (10. Ben Rienstra 0-1, 14. Arjen van der Heide 0-2, 18. Rienstra 0-3, 20. Rienstra 0-4, 23. Van der Heide 0-5, 30. Jens Odgaard 0-6, 36. Odgaard 0-7, 80. Emil Frederiksen 0-8)

29/6 Buitenpost - SC Heerenveen 1-14 (10. Michel Vlap 0-1, 15. Jens Odgaard 0-2, 26. Vlap 0-3, 28. Nemanja Mihajlovic, 31. Jan Ras 0-4, 33. Vlap 0-5, 53. Jizz Hornkamp 0-6, 55. Emil Frederiksen 0-8, 56. Hornkamp 0-9, 58. Weening 1-9, 65. Frederiksen 1-10, 78. Jordy Bruijn 1-11, 84. Bruijn 1-12, 84. Ben Rienstra 1-13, Ibrahim Dresevic 1-14)

2/7 SC Griffioen - SC Heerenveen 0-10 (7. Jordy Bruijn 0-1, 10. Mitchell van Bergen 0-2, 13. Emil Frederiksen 0-3, 26. Jizz Hornkamp 0-4, 27. Ben Rienstra 0-5, 29. Van Bergen 0-6, 57. Jens Odgaard 0-7, 65. Odgaard 0-8, 66. Odgaard 0-9, 78. Jan Ras 0-10)

5/7 SC Heerenveen - SV Meppen 5-4 (2. Mark Kremer 0-1, 12. Jens Odgaard 1-1, 18. Odgaard 2-1, 37. Arjen van der Heide 3-1, 45. Ben Rienstra 4-1, 69. René Guder 4-2, 102. Julius Düker 4-3, 105. Hilal El-Helwe 4-4, 114. Jordy Bruijn 5-4)

13/7 SC Heerenveen - FC Volendam 1-4 (3. Marco Tol 0-1, 50. Joey Veerman 0-2, 62. Jizz Hornkamp 1-2, 65. Martijn Kaars 1-3, 74. Kaars 1-4)

13/7 SC Heerenveen - Mechelen 2-2 (6. Jens Odgaard 0-1, 22. Gustav Engvall 1-1, 47. Odgaard 2-1, 84. Onur Kaya 2-2)

20/7 SC Heerenveen - St. Pauli 1-1 (2. Hicham Faik 1-0, 63. Dimitris Diamantakos 1-1)

23/7 SC Heerenveen - VVCS 4-0 (11. Mitchell van Bergen 1-0, 22. Jens Odgaard 2-0, 72. Emil Frederiksen 3-0, 75. Jan Ras 4-0)

27/7 Sunderland - SC Heerenveen 0-1 (69. Hicham Faik 0-1)

Sparta Rotterdam

26/6 VOC - Sparta Rotterdam 1-3 (56. Bryan Smeets 0-1, 74. Halil Dervisoglu 0-2, 83. Laros Duarte 0-3, 84. Broeders 1-3)

5/7 Sparta Rotterdam - Zaglebie Lubin 1-0 (57. Abdou Harroui 1-0)

14/7 Sparta Rotterdam - Maccabi Tel Aviv 1-2 (23. Ragnar Ache 1-0, 49. Avi Rikan 1-1, 53. Itay Schechter 1-2)

17/7 Willem II - Sparta Rotterdam 0-3 (2. Abdou Harroui 0-1, 7. Bart Vriends 0-2, 90. Halil Dervisoglu 0-3)

20/7 Sparta Rotterdam - NAC Breda 3-0 (43. Mohamed Rayhi 1-0, 58. Ragnar Ache 2-0, 75. Ragnar Ache 3-0)

24/7 FC Den Bosch - Sparta 0-3 (22. Ragnar Ache 0-1, 26. Bryan Smeets 0-2, 56. Dante Rigo 0-3)

27/7 Sparta - FC Groningen 4-2 (4. Ritsu Doan 0-1, 14. Adil Auassar 1-1, 18. Kaj Sierhuis 1-2, 35. Mohamed Rayhi 2-2, 75. Abdou Harroui 3-2, 77. Lars Veldwijk 4-2)

Vitesse

3/7 FC Midtjylland - Vitesse 4-3 (6. Gustav Wikheim 1-0, 37. Junior Brumado 2-0, 51. Oussama Darfalou 2-1, 53. Darfalou 2-2, 58. Darfalou 2-3, 59. Awer Mabil 3-3, 85. Artem Dovbyk 4-3)

6/7 Korona Kielce - Vitesse 1-1 (27. Marcin Cebula 1-0, 78. Matus Bero 1-1)

9/7 Lech Poznan - Vitesse 2-0 (31. Filip Marchwinski 1-0, 28. 2-0 Djordje Crnomarkovic)

12/7 Pogón Szczecin - Vitesse 2-1 (8. Tim Matavz 0-1, 30. Adam Buksa 1-1, 76. Adam Fraczczak 2-1)

20/7 SV Darmstadt - Vitesse 0-1 (25. Tim Matavz 0-1)

24/7 Vitesse - Sivasspor 1-1 (14. Tim Matavz 1-0, 39. Arouna Koné 1-1)

28/7 Bayer Leverkusen - Vitesse 1-1 (28. Max Clark 0-1, 33. Sven Bender 1-1)

VVV-Venlo

25/6 MVC'19 - VVV-Venlo 0-7 (5. Tristan Dekker 0-1, 20. Richard Neudecker 0-2, 25. Peter van Ooijen 0-3, 49. Elia Soriano 0-4, 67. Soriano 0-5, 79. Evert Linthorst 0-6, 85. Soriano 0-7)

29/6 SHH - VVV-Venlo 2-15 (3. Simon Janssen 0-1, 26. Tino Susic 0-2, 29. Van Dijk 0-3, 30. SHH 1-3, 38. Susic 1-4, 46. SHH 2-4, 49. Evert Linthorst 2-5, 52. Peter van Ooijen 2-6, 66. Elia Soriano 2-7, 67. Richard Neudecker 2-8, 72. Neudecker 2-9, 73. Soriano 2-10, 77. Neudecker 2-11, 82. Soriano 2-12, 84. Neudecker 2-13, 86. Soriano 2-14, 90. Soriano 2-15)

2/7 Venlosche Boys - VVV-Venlo 1-5 (4. Richard Neudecker 0-1, 22. Elia Soriano 0-2, 36. Venlosche Boys 1-2, 51. Kokkinis 1-3, 87. Johnatan Opoku, 90. Opuku 1-5)

6/7 VVV-Venlo - St. Truiden 3-3 (6. Evert Linthorst 1-0, 49. Elton Acolatse 1-1, 55. Jordan Botaka 1-2, 59. Elia Soriano 2-2, 70. Paul Wienhoven 3-2, 74. Botaka 3-3)

13/7 VfL Wolfsburg - VVV-Venlo 2-2 (37. Elia Soriano 0-1, 50. Felix Klaus 1-1, 54. William 2-1, 75. Johnatan Opoku 2-2)

16/7 SV Straelen - VVV-Venlo 1-2 (32. Simon Janssen 0-1, 65. Johnatan Opoku 0-2, 81. Straelen 1-2)

20/7 VVV-Venlo - FC Eindhoven 2-0 (21. Haji Wright 1-0, 84. Elia Soriano 2-0)

27/7 VVV-Venlo - Panathinaikos 0-1 (85. Anargyros Kampetsis 0-1)

Willem II

29/6 Diessense Selectie - Willem II 0-4 (Daniel Crowley 0-1, Mats Köhlert 0-2, Köhlert 0-3, Che Nunnely 0-4)

6/7 Willem II - KV Oostende 2-1 (38. Vangelis Pavlidis 1-0, 40. Ante Palaversa 1-1, 79. Marios Vrousai 2-1)

13/7 Willem II - TOP Oss 2-0 (37. Vangelis Pavlidis 1-0, 58. Pavlidis 2-0)

17/7 Willem II - Sparta Rotterdam 0-3 (2. Abdou Harroui 0-1, 7. Bart Vriends 0-2, 90. Halil Dervisoglu 0-3)

20/7 Zulte Waregem - Willem II 1-1 (42. Luka Zarandia 1-0, 55. Ché Nunnely 1-1)

27/7 Willem II - OFI Kreta 2-1 (41. Lisandro Semedo 0-1, 67. Karim Coulibaly 1-1, 78. Marios Vrousai 2-1)

gerelateerd

Reacties

Meer nieuws

  1. maandag 26 augustus 2019

  2. zondag 25 augustus 2019

  3. zaterdag 24 augustus 2019