Overzicht: de trainingskampen en oefenduels van Eredivisionisten

Overzicht: de trainingskampen en oefenduels van Eredivisionisten

15 januari 2019 – De winterstop is in volle gang en dat betekent dat de clubs binnenkort ook weer uitvliegen op trainingskamp. Althans de meesten, VVV-Venlo en Heracles Almelo blijven 'gewoon' in Nederland. Vitesse en PEC Zwolle zijn de eerste teams die in het vliegtuig stappen, gevolgd door de vele anderen. Hieronder het overzicht van de trainingskampen en oefenduels van de Eredivisionisten. 



PSV
Waar: Doha (Qatar)
Wanneer: 4 tot en met 12 januari
Uitslagen: PSV - Club Brugge 2-1 (Joël Piroe 1-0, Gaston Pereiro 2-0, Hans Vanaken 2-1)

Ajax
Waar: Florida (Amerika)
Wanneer: 5 tot en met 12 januari
Oefenduels: Ajax - São Paulo (12 januari, 19.00 uur)
Uitslagen: Ajax - Flamengo 2-2, Flamengo wint na strafschoppen (Klaas-Jan Huntelaar 1-0, Uribe 1-1, Zakaria Labyad 2-1, Uribe 2-2)

Feyenoord
Waar: Marbella (Spanje)
Wanneer: 8 tot en met 13 januari
Uitslagen: Feyenoord - Borussia Dortmund 1-2 (Maximilian Philipp 0-1, Raphaël Guerreiro 0-2, Bart Nieuwkoop 1-2), Feyenoord - Karlsruher 4-2 (Robin van Persie 0-1, Luis Sinisterra 0-2, Marvin Poure 1-2, Van Persie 1-3, Burak Camoglu 2-3, Mohamed El Hankouri 2-4)

FC Utrecht
Waar: La Manga (Spanje)
Wanneer: 4 januari tot en met 12 januari
Uitslagen: FC Utrecht - VfB Stuttgart 3-2 (Gonzalo Castro 0-1, Nick Venema 1-1, Erik Thommy 1-2, Venema 2-2, Venema 3-2), FC Utrecht - KV Oostende 1-2 (Nick Venema 1-0, Jelle Bataille 1-1, Sindrit Guri 1-2)

Vitesse
Waar: Algarve (Portugal)
Wanneer: 3 tot en met 12 januari
Uitslagen: VfL Wolfsburg - Vitesse 3-0 (eigen doelpunt Danilho Doekhi 1-0, Daniel Ginczek 2-0, Admir Mehmedi 3-0), Vitesse - Livingston 3-2 (Dolly Menga 0-1, Vyacheslav Karavaev 1-1, Martin Ødegaard 2-1, Craig Halkett 2-2, Bryan Linssen 3-2)

Heracles Almelo
Gaat niet op trainingskamp en blijft in Almelo. De eerste training staat gepland op maandag 7 januari. Op 13 januari, om 14.30 in het Eilenriedestadion, wordt er geoefend tegen Hannover 96.
Hannover 96 - Heracles Almelo 4-1 (Bobby Wood 1-0, Hendrik Weydandt 2-0, Wood 3-0, Nicolai Müller 4-0, Silvester van der Water 4-1)

AZ
Waar: Belek (Turkije)
Wanneer: 6 tot en met 12 januari
Uitslagen: AZ - FC Slovacko 1-1 (Bjørn Johnsen 1-0, David Machalik 1-1), AZ - Fenerbahçe 2-3 (Ismail Köybasi 0-1, Mats Seuntjens 1-1, Mehmet Ekici 1-2, Seuntjens 2-2, Michael Frey 2-3), AZ - De Graafschap 2-2 (Stijn Wuytens 1-0, Albert Gudmundsson 2-0, Mohamed Hamdaoui 2-1, Myienty Abena 2-2)

VVV-Venlo
Waar: Den Haag
Wanneer: 7 tot en met 11 januari
Uitslag: VVV-Venlo - FC Viktoria Köln 2-0 (Johnatan Opoku 1-0, Opoku 2-0), VVV-Venlo - SV Straelen 2-0 (Martin Samuelsen 1-0, Samuelsen 2-0)

Fortuna Sittard
Waar: Alfaz del Pi (Spanje)
Wanneer: 5 tot en met 10 januari
Uitslagen: Fortuna Sittard - Racing Genk 0-1 (Mbwana Samatta 0-1)

SC Heerenveen
Waar: La Manga (Spanje)
Wanneer: 4 tot en met 11 januari
Uitslagen: SC Heerenveen - FC Ingolstadt 04 3-4 (Agyemang Diawusie 0-1, Michel Vlap 1-1, Arber Zeneli 2-1, Charlison Benschop 2-2, Michel Vlap 3-2, Jonathan Kotzke 3-3, Stefan Kutschke 3-4) 

ADO Den Haag
Waar: Belek (Turkije)
Wanneer: 5 tot en met 12 januari
Uitslagen: Trabzonspor - ADO Den Haag 3-1 (Caleb Ekuban 1-0, Yuning Zhang 1-1, Abdülkadir Parmak 2-1, Ekuban 3-1), Istanbul Basaksehir - ADO Den Haag 3-1 (Júnior Caiçara 1-0, Irfan Kahveci 2-0, Donny Gorter 2-1, Milos Jojic 3-1)

Willem II
Waar: Marbella (Spanje)
Wanneer: 5 tot en met 11 januari
Uitslagen: Willem II - Borussia Dortmund II 2-3 (Araz Özbiliz 1-0, Alexander Ishak 1-1, Kristofer Kristinsson 2-1, Ishak 2-2, Thomas Delaney 2-3)

FC Emmen
Waar: Estepona (Spanje)
Wanneer: 6 tot en met 11 januari
Uitslagen: FC Emmen - Fortuna Düsseldorf 0-1 (Oliver Fink 0-1)

Excelsior
Waar: Alhaurin (Spanje)
Wanneer: 6 tot en met 11 januari
Uitslagen: Excelsior - China Onder-25 0-0

FC Groningen
Waar: Duitsland
Wanneer: 8 tot en met 11 januari
Uitslagen: 1. FC Köln - FC Groningen 3-1 (Thomas Bruns 0-1, Dominick Drexler 1-1, Jhon Cordoba 2-1, Christian Clemens 3-1), MSV Duisburg - FC Groningen 1-1 (Ahmet Engin 1-0, Remco Balk 1-1)

PEC Zwolle
Waar: Mijas (Spanje)
Wanneer: 3 tot en met 9 januari
Uitslagen: PEC Zwolle - 1. FC Nürnberg 1-1 (Törles Knöl 0-1, Zian Flemming 1-1), Bayer Leverkusen - PEC Zwolle 1-3 (Kevin Volland 1-0, Leon Bailey 2-0, Bailey 3-0, Stanley Elbers 3-1)

NAC Breda
Waar: Atamaría (Spanje)
Wanneer: 5 tot en met 11 januari
Uitslagen: NAC Breda - Sint-Truiden 2-1 (Robert Mühren 1-0, Yohan Boli 1-1, Mikhail Rosheuvel 2-1), AA Gent - NAC Breda 2-2 (Robert Mühren 0-1, Mitchell te Vrede 0-2, AA Gent 1-2, AA Gent 2-2)

De Graafschap
Waar: Navata (Spanje)
Wanneer: 6 tot en met 11 januari
Uitslagen: De Graafschap - Peralada 4-3 (Peralda 0-1, Youssef El Jebli 1-1, Delano Burgzorg 2-1, Javier Vet 3-1, Mo Hamdaoui 4-1, Peralda 4-2, Peralda 4-3), AZ - De Graafschap 2-2 (Stijn Wuytens 1-0, Albert Gudmundsson 2-0, Mohamed Hamdaoui 2-1, Myienty Abena 2-2)

gerelateerd

Reacties

Meer nieuws

  1. zondag 16 juni 2019

  2. zaterdag 15 juni 2019