Live voetbal
Nieuws zoeken
Nieuws
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
Europees Kampioenschap
Wereldkampioenschap
Overige..
Competities
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Overige..
Live voetbal
Schorsingen & Blessures
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Transfers
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
Video's
Voetbaltickets
Voetbalcompetities
Nederland
Eerste Klasse
Programma & Uitslagen
2018-2019
Eerste Klasse
Nederland - 2023/2024
Overzicht
Voetbalnieuws
Eerste Klasse programma & uitslagen 2018/2019
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
Aankomende wedstrijden
Comp.
Wedstrijd
Vrijdag 21 september 2018
VV Emmen
4
-
0
GAVC
Zaterdag 22 september 2018
Deltasport
1
-
1
Rijsoord
Kloetinge
1
-
1
Heinenoord
Westlandia II
1
-
0
Brielle
SHO
2
-
1
BVCB
LRC
1
-
1
Oranje Wit
Montfoort
2
-
2
Sportlust
Geinoord
0
-
1
SVL
WNC
3
-
2
Heerjansdam
Sliedrecht
1
-
1
Almkerk
GRC 14
1
-
1
Lekkerland
Huizen
1
-
3
Argon
Breukelen
1
-
5
DHSC
HEDW
1
-
3
Zuidvogels
CSW
7
-
0
Victoria Hilv.
BOL
5
-
1
Zwaluwen '30
Poortugaal
0
-
2
Honselersdijk
RVVH
0
-
2
Die Haghe
De Meeuwen
0
-
2
Forum Sport
NSC
2
-
1
Hierden
Enter Vooruit
0
-
3
De Merino's
Dronten
0
-
2
Scherpenzeel
Broekster
0
-
2
Oranje Nassau
Noordscheschut
2
-
4
Olde Veste
PKC
4
-
3
Be Quick Dok.
Winsum
3
-
1
Bedum
AFC II
2
-
2
ARC
Balk
0
-
3
HZVV
GJS
1
-
1
VVGZ
Roda '46
2
-
4
Aalsmeer
Go Ahead
1
-
1
DOS '37
DTS Ede
0
-
1
KHC
Bennekom
5
-
1
Nunspeet
DZC
0
-
3
SDV
Gorecht
2
-
2
VV Groningen
Zeerobben
0
-
4
Drachtster
Moerse Boys
2
-
1
Rood-Wit W
Susteren
1
-
1
Schaesberg
Zondag 23 september 2018
Zwervers
3
-
0
VELO
Geldrop
2
-
1
Venlosche Boys
Olympia
3
-
4
DHC
BMT
Geannuleerd
VOC
TVC
3
-
2
Tubantia
BVC '12
0
-
4
ROHDA
Rigtersbleek
1
-
2
LONGA
Stevo
1
-
2
De Zweef
Bemmel
3
-
1
NEC
Winterswijk
1
-
1
Heino
BWO
0
-
2
WAVV
FVC
2
-
1
VV Heerenveen
Pap.-Nw.-Guin.
3
-
2
Stadspark
GRC
2
-
2
Bergum
SWZ
5
-
1
GOMOS
WVV
1
-
0
SVBO
Spartaan'20
6
-
1
Groeneweg
Den Hoorn
3
-
1
GLZ Delfshaven
NVC
2
-
1
Uitgeest
Legmeervogels
0
-
2
Hillegom
Hoofddorp
0
-
1
Boshuizen
LSVV
2
-
1
Zaanlandia
JOS
4
-
2
AGB
Zeeburgia
0
-
1
AFC '34
Leones
2
-
2
Juliana 31
Brabantia
1
-
5
Woezik
Best Vooruit
1
-
1
TOP Oss Am
Nemelaer
3
-
2
Tilburg
Alverna
2
-
0
't Zand
Venray
4
-
1
Bekkerveld
De Valk
1
-
2
Deurne
ZSV
3
-
0
Veritas
EHC
3
-
2
Heeze
DOSKO
2
-
1
VUC
Wittenhorst
1
-
1
Chevremont
Prinses Irene
2
-
3
Oirschot V.
Rhode
2
-
1
HVCH
Zaterdag 29 september 2018
Heinenoord
2
-
2
Deltasport
BVCB
1
-
0
Kloetinge
Forum Sport
2
-
0
RVVH
Brielle
2
-
2
Poortugaal
DHSC
1
-
1
BOL
Honselersdijk
1
-
1
Westlandia II
Rijsoord
5
-
1
De Meeuwen
De Merino's
0
-
4
Go Ahead
Scherpenzeel
2
-
2
Bennekom
KHC
1
-
0
Dronten
Drachtster
7
-
0
Broekster
VV Groningen
3
-
2
Noordscheschut
Sportlust
1
-
2
Sliedrecht
SVL
1
-
0
WNC
Heerjansdam
4
-
2
GRC 14
Lekkerland
2
-
1
Montfoort
Almkerk
5
-
0
Geinoord
Argon
2
-
0
HEDW
Zuidvogels
2
-
3
AFC II
Zwaluwen '30
1
-
6
Huizen
ARC
7
-
1
Breukelen
Aalsmeer
1
-
2
CSW
DOS '37
2
-
1
Enter Vooruit
Nunspeet
1
-
4
NSC
SDV
2
-
1
DTS Ede
Hierden
2
-
1
DZC
Be Quick Dok.
2
-
0
Balk
Bedum
0
-
3
PKC
Oranje Nassau
3
-
2
Zeerobben
HZVV
6
-
1
Gorecht
Olde Veste
0
-
2
Winsum
Oranje Wit
3
-
1
GJS
VVGZ
1
-
0
LRC
Victoria Hilv.
2
-
2
Roda '46
DHC
Geannuleerd
BMT
SVBO
3
-
2
SWZ
Zondag 30 september 2018
Juliana 31
4
-
1
Prinses Irene
VOC
4
-
1
Zwervers
VUC
3
-
2
Spartaan'20
VELO
1
-
2
DOSKO
Bergum
1
-
1
WVV
VV Heerenveen
2
-
2
GRC
Noordster
1
-
2
VV Emmen
GOMOS
1
-
1
Pap.-Nw.-Guin.
Groeneweg
2
-
3
Olympia
DSOV
5
-
2
JOS
Hillegom
3
-
2
Zeeburgia
Uitgeest
1
-
1
Velsen
Zaanlandia
1
-
2
NVC
Boshuizen
5
-
1
LSVV
Tubantia
0
-
2
Stevo
Heino
3
-
3
Bemmel
WAVV
2
-
2
BVC '12
ROHDA
2
-
0
Winterswijk
LONGA
2
-
0
BWO
NEC
1
-
3
Rigtersbleek
De Zweef
0
-
1
TVC
AFC '34
1
-
2
Legmeervogels
HVCH
1
-
3
Brabantia
Tilburg
3
-
2
Best Vooruit
't Zand
2
-
1
Nemelaer
Woezik
4
-
1
Alverna
Deurne
5
-
0
Susteren
Rood-Wit W
0
-
0
Den Hoorn
Heeze
3
-
2
Venray
GAVC
1
-
1
VKW
Stadspark
2
-
3
FVC
Chevremont
2
-
0
De Valk
GLZ Delfshaven
2
-
1
Moerse Boys
Bekkerveld
0
-
1
Wittenhorst
Venlosche Boys
0
-
3
ZSV
Schaesberg
2
-
5
EHC
Veritas
4
-
1
Geldrop
Oirschot V.
1
-
1
Leones
TOP Oss Am
2
-
1
Rhode
AGB
4
-
1
Hoofddorp
Zaterdag 6 oktober 2018
VV Groningen
2
-
3
Drachtster
Noordscheschut
2
-
3
Be Quick Dok.
PKC
0
-
1
Balk
Winsum
0
-
2
HZVV
Poortugaal
1
-
2
BVCB
RVVH
1
-
1
Heinenoord
Kloetinge
2
-
2
Deltasport
SHO
3
-
2
Rijsoord
Sportlust
2
-
0
Oranje Wit
Geinoord
1
-
2
Lekkerland
Sliedrecht
1
-
1
Heerjansdam
WNC
1
-
3
GRC 14
LRC
1
-
3
SVL
Almkerk
1
-
2
VVGZ
Argon
1
-
2
Aalsmeer
CSW
0
-
2
Huizen
HEDW
4
-
1
DHSC
Breukelen
5
-
1
BOL
Die Haghe
2
-
0
Brielle
Forum Sport
1
-
2
Honselersdijk
Westlandia II
9
-
0
De Meeuwen
NSC
2
-
0
DZC
Enter Vooruit
1
-
2
Nunspeet
Scherpenzeel
1
-
1
DOS '37
KHC
1
-
0
De Merino's
Dronten
1
-
2
Hierden
Broekster
4
-
5
Gorecht
AFC II
1
-
1
Zwaluwen '30
Olde Veste
1
-
2
Oranje Nassau
Zeerobben
0
-
2
Bedum
GJS
1
-
3
Montfoort
Roda '46
5
-
2
ARC
Go Ahead
1
-
0
DTS Ede
Bennekom
1
-
1
SDV
SWZ
3
-
0
Pap.-Nw.-Guin.
Zondag 7 oktober 2018
Legmeervogels
3
-
3
Zaanlandia
NVC
0
-
1
Velsen
Hoofddorp
0
-
2
Uitgeest
LSVV
2
-
2
DSOV
Boshuizen
3
-
2
AFC '34
Zeeburgia
0
-
5
JOS
Bergum
5
-
0
Noordster
GRC
1
-
1
GOMOS
VV Heerenveen
0
-
1
GAVC
WVV
2
-
2
Stadspark
VOC
3
-
0
GLZ Delfshaven
Zwervers
2
-
1
Groeneweg
Leones
2
-
1
Brabantia
Spartaan'20
2
-
2
Olympia
Den Hoorn
2
-
2
VUC
VELO
2
-
6
Rood-Wit W
VKW
3
-
0
FVC
Heino
1
-
0
De Zweef
TVC
4
-
2
Winterswijk
Rigtersbleek
2
-
2
ROHDA
Stevo
4
-
0
LONGA
NEC
4
-
1
Tubantia
Bemmel
2
-
2
WAVV
BWO
2
-
5
BVC '12
AGB
2
-
0
Hillegom
Prinses Irene
1
-
0
Tilburg
Best Vooruit
1
-
1
Rhode
't Zand
2
-
2
Juliana 31
Woezik
1
-
1
Oirschot V.
Alverna
2
-
2
TOP Oss Am
Nemelaer
2
-
1
HVCH
Venray
3
-
1
Deurne
DOSKO
0
-
3
DHC
Geldrop
3
-
4
EHC
De Valk
1
-
2
Susteren
ZSV
2
-
1
Chevremont
Bekkerveld
2
-
3
Venlosche Boys
Heeze
3
-
1
Veritas
Wittenhorst
2
-
2
Schaesberg
Zaterdag 13 oktober 2018
Drachtster
3
-
2
Olde Veste
Heinenoord
2
-
0
Westlandia II
BVCB
1
-
3
Forum Sport
Deltasport
3
-
1
Poortugaal
Rijsoord
0
-
0
Kloetinge
BOL
0
-
0
Roda '46
Brielle
2
-
0
RVVH
Honselersdijk
0
-
1
Die Haghe
De Meeuwen
1
-
1
SHO
De Merino's
2
-
3
Scherpenzeel
Montfoort
4
-
1
Geinoord
SVL
0
-
6
Sportlust
Lekkerland
4
-
1
WNC
GRC 14
0
-
2
LRC
Huizen
1
-
3
AFC II
DHSC
2
-
0
CSW
Aalsmeer
1
-
1
Zuidvogels
ARC
2
-
2
Argon
Zwaluwen '30
4
-
0
Breukelen
Balk
2
-
2
Zeerobben
DOS '37
1
-
2
Dronten
Nunspeet
2
-
1
KHC
Bedum
2
-
1
VV Groningen
Be Quick Dok.
3
-
2
Broekster
Gorecht
1
-
3
Winsum
Oranje Nassau
1
-
1
Noordscheschut
HZVV
2
-
1
PKC
SDV
0
-
3
NSC
Hierden
2
-
3
Go Ahead
DTS Ede
1
-
2
Bennekom
DZC
4
-
0
Enter Vooruit
Victoria Hilv.
5
-
2
HEDW
Oranje Wit
0
-
3
Almkerk
VVGZ
0
-
4
Sliedrecht
DHC
2
-
0
Spartaan'20
Zondag 14 oktober 2018
Juliana 31
3
-
0
Alverna
JOS
4
-
0
LSVV
FVC
4
-
2
WVV
Noordster
1
-
0
GRC
Pap.-Nw.-Guin.
0
-
2
VV Emmen
SVBO
2
-
2
VV Heerenveen
GOMOS
1
-
3
VKW
Groeneweg
2
-
4
Moerse Boys
DSOV
0
-
3
NVC
Hillegom
0
-
2
Boshuizen
Velsen
1
-
1
Legmeervogels
Uitgeest
6
-
2
Zeeburgia
Olympia
3
-
2
Den Hoorn
BMT
Geannuleerd
DOSKO
VUC
1
-
4
VOC
WAVV
6
-
3
TVC
Tubantia
0
-
2
Bemmel
BVC '12
4
-
6
Stevo
ROHDA
5
-
1
BWO
LONGA
4
-
1
Heino
Winterswijk
1
-
2
Rigtersbleek
De Zweef
1
-
1
NEC
AFC '34
0
-
2
Hoofddorp
Oirschot V.
2
-
2
't Zand
Brabantia
3
-
1
Nemelaer
Chevremont
2
-
2
Heeze
HVCH
0
-
2
Best Vooruit
Tilburg
1
-
1
Woezik
Deurne
5
-
2
Geldrop
Susteren
0
-
2
ZSV
GLZ Delfshaven
4
-
2
VELO
TOP Oss Am
2
-
1
Leones
Rhode
2
-
2
Prinses Irene
GAVC
0
-
2
Bergum
Stadspark
3
-
1
SWZ
EHC
3
-
1
Wittenhorst
Schaesberg
4
-
1
De Valk
Veritas
0
-
1
Bekkerveld
Rood-Wit W
3
-
2
Zwervers
Venlosche Boys
1
-
3
Venray
Zaterdag 20 oktober 2018
Poortugaal
2
-
2
RVVH
Westlandia II
3
-
6
BVCB
Rijsoord
3
-
1
Brielle
SHO
3
-
1
Heinenoord
Huizen
3
-
0
BOL
Zwaluwen '30
5
-
2
Victoria Hilv.
Kloetinge
6
-
1
Honselersdijk
Forum Sport
3
-
0
Die Haghe
De Meeuwen
1
-
1
Deltasport
NSC
4
-
1
De Merino's
Enter Vooruit
0
-
7
Dronten
KHC
2
-
2
Scherpenzeel
Sportlust
1
-
0
Almkerk
Broekster
2
-
1
Bedum
Montfoort
3
-
1
GRC 14
PKC
4
-
3
Drachtster
Geinoord
0
-
5
Heerjansdam
Winsum
1
-
1
Be Quick Dok.
Lekkerland
1
-
2
VVGZ
LRC
0
-
1
Sliedrecht
Argon
1
-
1
Zuidvogels
WNC
0
-
2
Oranje Wit
Breukelen
0
-
3
Aalsmeer
CSW
1
-
1
ARC
VV Groningen
4
-
2
Olde Veste
AFC II
2
-
1
DHSC
SDV
3
-
3
DOS '37
Go Ahead
5
-
3
Nunspeet
DTS Ede
1
-
0
DZC
Bennekom
4
-
1
Hierden
Gorecht
1
-
1
Balk
HZVV
4
-
2
Oranje Nassau
Zeerobben
1
-
1
Noordscheschut
GJS
2
-
3
SVL
Roda '46
1
-
1
HEDW
Geldrop
1
-
1
Chevremont
Zondag 21 oktober 2018
JOS
2
-
1
Velsen
VOC
3
-
1
VELO
Den Hoorn
2
-
1
Zwervers
DHC
5
-
0
Rood-Wit W
BMT
Geannuleerd
Olympia
FVC
3
-
1
Pap.-Nw.-Guin.
VV Emmen
4
-
1
GRC
VV Heerenveen
1
-
1
Bergum
SWZ
2
-
0
GAVC
VKW
0
-
1
SVBO
WVV
1
-
5
GOMOS
Spartaan'20
0
-
4
GLZ Delfshaven
NVC
5
-
2
Hillegom
Legmeervogels
1
-
3
Hoofddorp
DSOV
0
-
2
AFC '34
LSVV
0
-
2
Uitgeest
Zeeburgia
1
-
1
Zaanlandia
Leones
5
-
1
Tilburg
Heino
1
-
1
NEC
TVC
0
-
2
LONGA
Rigtersbleek
0
-
3
WAVV
ROHDA
3
-
1
Tubantia
Stevo
0
-
2
Bemmel
Winterswijk
1
-
0
BVC '12
BWO
1
-
3
De Zweef
HVCH
1
-
4
Juliana 31
Woezik
4
-
1
't Zand
Best Vooruit
0
-
1
Oirschot V.
Nemelaer
2
-
5
TOP Oss Am
Moerse Boys
3
-
1
VUC
ZSV
0
-
4
Venray
Stadspark
2
-
2
Noordster
DOSKO
3
-
3
Groeneweg
AGB
0
-
3
Boshuizen
Wittenhorst
4
-
1
Deurne
De Valk
1
-
4
Veritas
EHC
6
-
1
Susteren
Schaesberg
3
-
1
Venlosche Boys
Heeze
6
-
1
Bekkerveld
Prinses Irene
2
-
2
Alverna
Brabantia
0
-
0
Rhode
Zaterdag 27 oktober 2018
BOL
3
-
2
AFC II
Die Haghe
2
-
2
Kloetinge
Honselersdijk
4
-
1
De Meeuwen
Scherpenzeel
2
-
6
NSC
De Merino's
2
-
1
DTS Ede
Drachtster
5
-
2
Gorecht
Noordscheschut
2
-
1
Broekster
Heinenoord
1
-
3
Poortugaal
BVCB
5
-
2
Rijsoord
Deltasport
2
-
3
SHO
RVVH
1
-
4
Westlandia II
Brielle
2
-
1
Forum Sport
SVL
2
-
3
Lekkerland
Heerjansdam
3
-
0
LRC
Sliedrecht
3
-
0
GJS
DHSC
1
-
2
Roda '46
Almkerk
5
-
2
WNC
Zuidvogels
0
-
2
Breukelen
GRC 14
1
-
1
Geinoord
ARC
1
-
0
Zwaluwen '30
Aalsmeer
0
-
3
Huizen
HEDW
3
-
1
CSW
DOS '37
2
-
1
KHC
Nunspeet
1
-
3
SDV
Balk
1
-
0
Winsum
Victoria Hilv.
1
-
2
Argon
Hierden
2
-
1
Enter Vooruit
DZC
1
-
4
Bennekom
Bedum
1
-
3
HZVV
Oranje Nassau
4
-
1
VV Groningen
Be Quick Dok.
1
-
2
Zeerobben
Oranje Wit
2
-
4
Montfoort
VVGZ
0
-
4
Sportlust
Dronten
0
-
3
Go Ahead
Olde Veste
1
-
1
PKC
Chevremont
2
-
0
Schaesberg
Venray
2
-
3
Geldrop
Zondag 28 oktober 2018
Groeneweg
1
-
2
Den Hoorn
Velsen
4
-
0
LSVV
Hillegom
0
-
2
JOS
Hoofddorp
2
-
1
Zeeburgia
Uitgeest
1
-
1
Legmeervogels
Zaanlandia
5
-
1
DSOV
Boshuizen
2
-
0
NVC
Bergum
1
-
2
SWZ
GRC
3
-
2
VKW
Noordster
1
-
3
VV Heerenveen
SVBO
2
-
2
Stadspark
GOMOS
1
-
0
VV Emmen
Juliana 31
2
-
0
Woezik
Zwervers
0
-
3
Moerse Boys
Olympia
0
-
2
DOSKO
VUC
1
-
0
DHC
VELO
1
-
1
Spartaan'20
WAVV
6
-
1
Stevo
Tubantia
3
-
1
Heino
BVC '12
3
-
1
Rigtersbleek
LONGA
2
-
1
ROHDA
Bemmel
4
-
3
TVC
De Zweef
1
-
0
Winterswijk
NEC
3
-
3
BWO
AFC '34
0
-
4
AGB
GLZ Delfshaven
Geannuleerd
BMT
Oirschot V.
1
-
1
Brabantia
Tilburg
1
-
1
HVCH
TOP Oss Am
4
-
0
Prinses Irene
Alverna
1
-
2
Leones
Rhode
0
-
1
Nemelaer
GAVC
2
-
3
FVC
Bekkerveld
1
-
0
De Valk
Venlosche Boys
3
-
5
Heeze
Veritas
2
-
0
EHC
Susteren
1
-
2
Wittenhorst
Deurne
1
-
2
ZSV
Rood-Wit W
0
-
3
VOC
Zaterdag 3 november 2018
BOL
1
-
1
ARC
Enter Vooruit
2
-
2
KHC
NSC
5
-
3
Dronten
Poortugaal
3
-
2
Forum Sport
Deltasport
2
-
0
BVCB
Kloetinge
2
-
1
RVVH
SHO
0
-
1
Brielle
Broekster
0
-
7
Olde Veste
PKC
4
-
0
Noordscheschut
Winsum
1
-
0
Oranje Nassau
Westlandia II
2
-
0
Die Haghe
De Meeuwen
2
-
1
Heinenoord
Rijsoord
5
-
1
Honselersdijk
Geinoord
4
-
3
VVGZ
CSW
1
-
1
Zuidvogels
Montfoort
3
-
2
Heerjansdam
Huizen
1
-
1
DHSC
Lekkerland
2
-
0
Oranje Wit
Breukelen
1
-
1
HEDW
WNC
0
-
1
Sliedrecht
Zwaluwen '30
2
-
0
Aalsmeer
LRC
1
-
3
Sportlust
GRC 14
1
-
0
SVL
AFC II
4
-
0
Victoria Hilv.
Balk
1
-
1
Bedum
SDV
4
-
1
De Merino's
Go Ahead
4
-
3
Scherpenzeel
DTS Ede
2
-
2
Hierden
DZC
1
-
1
Nunspeet
Bennekom
3
-
1
DOS '37
Gorecht
4
-
0
Be Quick Dok.
HZVV
3
-
0
Drachtster
Zeerobben
3
-
1
VV Groningen
Roda '46
2
-
1
Argon
GJS
2
-
6
Almkerk
SWZ
1
-
1
GRC
DOSKO
3
-
3
Rood-Wit W
Zondag 4 november 2018
DHC
5
-
0
GLZ Delfshaven
VKW
6
-
1
Bergum
JOS
2
-
1
Uitgeest
FVC
0
-
2
GOMOS
VV Emmen
2
-
3
VV Heerenveen
Pap.-Nw.-Guin.
0
-
3
SVBO
BMT
Geannuleerd
Groeneweg
NVC
3
-
0
Hoofddorp
DSOV
5
-
5
Hillegom
Legmeervogels
2
-
2
AGB
Velsen
1
-
0
Zaanlandia
LSVV
3
-
0
AFC '34
Zeeburgia
3
-
2
Boshuizen
Leones
1
-
2
't Zand
Spartaan'20
1
-
1
Zwervers
Den Hoorn
0
-
0
VOC
Olympia
2
-
2
VUC
BVC '12
0
-
1
LONGA
TVC
3
-
1
NEC
ROHDA
6
-
0
De Zweef
Stevo
4
-
1
Heino
Winterswijk
4
-
0
WAVV
BWO
1
-
8
Bemmel
ZSV
1
-
1
Heeze
Nemelaer
2
-
3
Juliana 31
Brabantia
2
-
3
TOP Oss Am
Best Vooruit
1
-
3
Alverna
HVCH
3
-
2
Oirschot V.
EHC
4
-
3
Deurne
Rhode
4
-
1
Tilburg
Prinses Irene
0
-
2
Woezik
Geldrop
0
-
0
Bekkerveld
Schaesberg
2
-
4
Veritas
Susteren
1
-
3
Chevremont
Stadspark
0
-
4
GAVC
Moerse Boys
4
-
0
VELO
De Valk
2
-
3
Venray
Wittenhorst
3
-
0
Venlosche Boys
Rigtersbleek
1
-
1
Tubantia
Donderdag 8 november 2018
't Zand
3
-
4
Best Vooruit
Zaterdag 10 november 2018
Zuidvogels
2
-
0
Victoria Hilv.
Heerjansdam
5
-
0
GJS
Die Haghe
0
-
0
SHO
Zondag 11 november 2018
Zaanlandia
2
-
0
AGB
VOC
0
-
0
Moerse Boys
VKW
4
-
0
Noordster
Velsen
2
-
0
DSOV
VV Emmen
1
-
1
SVBO
Zaterdag 17 november 2018
Scherpenzeel
2
-
3
Enter Vooruit
De Merino's
2
-
4
Bennekom
Dronten
3
-
1
DZC
Drachtster
0
-
1
Winsum
VV Groningen
5
-
1
Broekster
Noordscheschut
2
-
1
Balk
HEDW
2
-
3
BOL
BVCB
1
-
1
De Meeuwen
Die Haghe
2
-
2
Poortugaal
Honselersdijk
0
-
3
SHO
Oranje Nassau
2
-
0
PKC
Heinenoord
1
-
2
Rijsoord
RVVH
3
-
1
Deltasport
Forum Sport
4
-
0
Westlandia II
Brielle
0
-
1
Kloetinge
Zuidvogels
1
-
4
Roda '46
Argon
2
-
0
CSW
Sportlust
6
-
0
GJS
SVL
0
-
1
Montfoort
ARC
2
-
1
Huizen
Heerjansdam
0
-
0
Lekkerland
Aalsmeer
1
-
0
AFC II
Sliedrecht
1
-
0
GRC 14
Almkerk
1
-
2
LRC
DOS '37
1
-
4
NSC
Hierden
2
-
1
SDV
Be Quick Dok.
0
-
6
HZVV
Bedum
6
-
1
Gorecht
Olde Veste
8
-
0
Zeerobben
Victoria Hilv.
3
-
4
Breukelen
Oranje Wit
3
-
0
Geinoord
VVGZ
1
-
1
WNC
KHC
1
-
0
Go Ahead
LONGA
1
-
1
Winterswijk
NEC
0
-
4
Stevo
SVBO
1
-
0
FVC
Zondag 18 november 2018
Bergum
1
-
4
VV Emmen
GRC
4
-
0
Pap.-Nw.-Guin.
VV Heerenveen
3
-
1
VKW
Noordster
0
-
4
SWZ
GOMOS
1
-
2
Stadspark
Groeneweg
2
-
2
DHC
Hoofddorp
0
-
3
Velsen
Zaanlandia
0
-
3
JOS
Uitgeest
0
-
4
DSOV
Juliana 31
2
-
0
Best Vooruit
Boshuizen
3
-
2
Legmeervogels
Zwervers
1
-
4
Olympia
VUC
Geannuleerd
BMT
VELO
2
-
1
Den Hoorn
WAVV
1
-
3
ROHDA
Heino
0
-
0
TVC
Tubantia
0
-
0
BWO
Bemmel
2
-
3
BVC '12
De Zweef
0
-
2
Rigtersbleek
AFC '34
4
-
1
NVC
Hillegom
2
-
3
LSVV
Chevremont
4
-
2
EHC
GAVC
2
-
3
WVV
GLZ Delfshaven
4
-
4
DOSKO
Oirschot V.
3
-
1
Nemelaer
AGB
1
-
1
Zeeburgia
Tilburg
2
-
3
Brabantia
Woezik
0
-
3
Leones
TOP Oss Am
4
-
1
HVCH
Venlosche Boys
1
-
1
De Valk
Veritas
3
-
0
Wittenhorst
Heeze
1
-
1
Geldrop
't Zand
1
-
0
Prinses Irene
Deurne
3
-
1
Schaesberg
Alverna
5
-
1
Rhode
Venray
1
-
1
Susteren
Bekkerveld
1
-
1
ZSV
Rood-Wit W
0
-
4
Spartaan'20
Zaterdag 24 november 2018
Heinenoord
1
-
0
Forum Sport
BVCB
2
-
1
RVVH
Rijsoord
2
-
1
Westlandia II
SHO
1
-
2
Kloetinge
BOL
3
-
1
Zuidvogels
Aalsmeer
3
-
2
Victoria Hilv.
Drachtster
3
-
3
Oranje Nassau
Winsum
5
-
3
PKC
Deltasport
2
-
2
Die Haghe
Honselersdijk
0
-
0
Brielle
De Meeuwen
3
-
2
Poortugaal
De Merino's
1
-
0
DOS '37
Huizen
3
-
3
Roda '46
DHSC
2
-
3
Argon
Zwaluwen '30
0
-
0
CSW
ARC
3
-
2
HEDW
Heerjansdam
2
-
1
Sportlust
Geinoord
0
-
4
WNC
Montfoort
0
-
1
LRC
SVL
1
-
4
Sliedrecht
Lekkerland
4
-
1
GJS
GRC 14
4
-
0
Almkerk
Balk
2
-
1
Olde Veste
Nunspeet
2
-
0
Dronten
AFC II
0
-
3
Breukelen
Bedum
0
-
1
Noordscheschut
Be Quick Dok.
1
-
2
VV Groningen
HZVV
1
-
2
Broekster
SDV
4
-
0
Go Ahead
DTS Ede
7
-
0
Enter Vooruit
DZC
1
-
2
Scherpenzeel
Bennekom
1
-
1
NSC
Gorecht
1
-
2
Zeerobben
Hierden
1
-
2
KHC
Oranje Wit
1
-
0
VVGZ
Rigtersbleek
1
-
3
BWO
Zondag 25 november 2018
Winterswijk
3
-
1
Stevo
JOS
3
-
2
Legmeervogels
VUC
2
-
3
Zwervers
Olympia
1
-
0
VELO
DHC
1
-
2
Moerse Boys
BMT
Geannuleerd
Den Hoorn
DSOV
3
-
1
Zeeburgia
Velsen
0
-
0
Boshuizen
Hillegom
5
-
1
AFC '34
Zaanlandia
1
-
1
Hoofddorp
Uitgeest
3
-
0
AGB
LSVV
5
-
2
NVC
FVC
1
-
4
VV Emmen
Pap.-Nw.-Guin.
1
-
3
Bergum
SVBO
3
-
0
GRC
WVV
1
-
3
SWZ
GOMOS
0
-
1
VV Heerenveen
Groeneweg
1
-
5
VOC
WAVV
0
-
3
Heino
BVC '12
1
-
0
NEC
ROHDA
2
-
1
TVC
De Zweef
0
-
1
Tubantia
LONGA
3
-
4
Bemmel
Nemelaer
7
-
1
Best Vooruit
Oirschot V.
3
-
4
Juliana 31
TOP Oss Am
4
-
2
Woezik
Tilburg
2
-
2
Alverna
Deurne
2
-
2
Heeze
EHC
0
-
3
ZSV
Chevremont
3
-
2
Venray
DOSKO
2
-
1
Spartaan'20
GLZ Delfshaven
1
-
2
Rood-Wit W
Wittenhorst
3
-
0
De Valk
GAVC
1
-
0
Noordster
Stadspark
3
-
5
VKW
Veritas
1
-
1
Venlosche Boys
Schaesberg
2
-
5
Geldrop
Susteren
1
-
1
Bekkerveld
Rhode
3
-
1
't Zand
HVCH
1
-
3
Leones
Brabantia
0
-
0
Prinses Irene
Zaterdag 1 december 2018
PKC
6
-
1
Gorecht
CSW
2
-
2
BOL
Oranje Nassau
5
-
1
Be Quick Dok.
Poortugaal
1
-
2
SHO
Westlandia II
4
-
4
Deltasport
Forum Sport
2
-
4
Rijsoord
Brielle
5
-
2
Heinenoord
DOS '37
1
-
1
Hierden
Argon
1
-
3
Zwaluwen '30
Zuidvogels
0
-
3
ARC
Breukelen
1
-
3
Huizen
HEDW
3
-
3
Aalsmeer
Sportlust
1
-
0
Lekkerland
WNC
2
-
1
Montfoort
LRC
4
-
0
Geinoord
Sliedrecht
3
-
2
Oranje Wit
Almkerk
4
-
0
SVL
NSC
0
-
2
DTS Ede
Scherpenzeel
4
-
1
Nunspeet
Enter Vooruit
2
-
3
Bennekom
KHC
0
-
4
SDV
Dronten
0
-
1
De Merino's
Die Haghe
0
-
2
BVCB
RVVH
1
-
2
Honselersdijk
Kloetinge
5
-
1
De Meeuwen
Broekster
3
-
0
Balk
VV Groningen
2
-
2
HZVV
Noordscheschut
2
-
1
Drachtster
Roda '46
3
-
2
AFC II
GJS
1
-
1
GRC 14
VVGZ
1
-
4
Heerjansdam
Victoria Hilv.
0
-
3
DHSC
Go Ahead
0
-
3
DZC
Olde Veste
3
-
3
Bedum
Zeerobben
2
-
2
Winsum
Heino
1
-
1
ROHDA
SWZ
2
-
0
FVC
Zondag 2 december 2018
Hoofddorp
4
-
0
Hillegom
Boshuizen
0
-
3
Zaanlandia
Tubantia
0
-
0
WAVV
Zeeburgia
0
-
3
Velsen
TVC
2
-
4
BVC '12
Stevo
2
-
0
Rigtersbleek
Leones
4
-
1
Rhode
NEC
3
-
0
LONGA
Zwervers
0
-
1
GLZ Delfshaven
Bemmel
3
-
3
De Zweef
BWO
0
-
4
Winterswijk
VKW
2
-
2
Pap.-Nw.-Guin.
Juliana 31
3
-
0
TOP Oss Am
Spartaan'20
Geannuleerd
BMT
Den Hoorn
1
-
3
DOSKO
VOC
0
-
0
DHC
VELO
1
-
2
VUC
VV Emmen
1
-
1
WVV
AFC '34
0
-
2
Uitgeest
Bergum
3
-
3
SVBO
VV Heerenveen
3
-
0
Stadspark
GRC
2
-
1
GAVC
Noordster
4
-
3
GOMOS
Legmeervogels
3
-
1
LSVV
NVC
0
-
3
JOS
AGB
1
-
2
DSOV
Rood-Wit W
4
-
1
Groeneweg
Prinses Irene
0
-
1
Nemelaer
Geldrop
2
-
1
Susteren
De Valk
0
-
2
EHC
Bekkerveld
1
-
4
Chevremont
Heeze
1
-
1
Schaesberg
Woezik
2
-
2
HVCH
Alverna
2
-
1
Oirschot V.
Best Vooruit
2
-
3
Brabantia
Venray
3
-
2
Veritas
Venlosche Boys
4
-
2
Deurne
Moerse Boys
6
-
1
Olympia
Zaterdag 8 december 2018
Kloetinge
2
-
4
Poortugaal
Winsum
3
-
1
Broekster
PKC
4
-
2
Zeerobben
GRC 14
1
-
2
Sportlust
NSC
3
-
1
Enter Vooruit
BOL
1
-
3
Argon
ARC
4
-
2
Victoria Hilv.
Heinenoord
2
-
2
Honselersdijk
De Meeuwen
3
-
1
Die Haghe
BVCB
4
-
3
Brielle
SHO
4
-
3
Westlandia II
Rijsoord
2
-
1
RVVH
Huizen
0
-
0
Zuidvogels
Breukelen
1
-
1
Roda '46
DHSC
5
-
0
Aalsmeer
Zwaluwen '30
1
-
0
HEDW
Geinoord
3
-
2
GJS
Montfoort
2
-
1
Almkerk
SVL
2
-
0
VVGZ
Heerjansdam
1
-
5
Oranje Wit
Lekkerland
1
-
0
Sliedrecht
WNC
0
-
0
LRC
Nunspeet
0
-
2
DOS '37
Balk
2
-
0
VV Groningen
Hierden
3
-
0
De Merino's
SDV
2
-
2
Dronten
DTS Ede
3
-
2
Scherpenzeel
DZC
1
-
2
KHC
Bennekom
3
-
1
Go Ahead
Be Quick Dok.
0
-
0
Drachtster
Bedum
0
-
3
Oranje Nassau
Gorecht
1
-
1
Olde Veste
HZVV
4
-
1
Noordscheschut
DSOV
4
-
4
Hoofddorp
SWZ
0
-
1
VV Emmen
SVBO
8
-
0
Noordster
Zondag 9 december 2018
WAVV
3
-
2
De Zweef
Rigtersbleek
4
-
1
TVC
ROHDA
1
-
2
Bemmel
LONGA
2
-
1
Tubantia
Winterswijk
0
-
1
NEC
BWO
0
-
1
Stevo
FVC
1
-
2
Bergum
Pap.-Nw.-Guin.
0
-
1
VV Heerenveen
WVV
3
-
7
VKW
Groeneweg
1
-
3
GLZ Delfshaven
NVC
2
-
2
Legmeervogels
Nemelaer
5
-
1
Leones
Zaanlandia
1
-
2
AFC '34
Uitgeest
0
-
2
Hillegom
LSVV
2
-
1
Zeeburgia
JOS
2
-
2
Boshuizen
Deurne
2
-
1
Veritas
De Valk
1
-
1
ZSV
Schaesberg
3
-
0
Venray
Spartaan'20
2
-
0
Den Hoorn
Olympia
0
-
1
VOC
VUC
4
-
2
Rood-Wit W
BMT
Geannuleerd
VELO
DHC
3
-
0
Zwervers
Wittenhorst
2
-
1
Geldrop
Tilburg
2
-
2
Juliana 31
TOP Oss Am
2
-
0
Oirschot V.
Brabantia
1
-
1
't Zand
EHC
3
-
1
Bekkerveld
Susteren
5
-
3
Heeze
Best Vooruit
4
-
0
Prinses Irene
Stadspark
1
-
1
GRC
DOSKO
0
-
3
Moerse Boys
Velsen
1
-
1
AGB
Zaterdag 15 december 2018
Broekster
2
-
1
PKC
Drachtster
5
-
3
Bedum
Sliedrecht
1
-
0
Montfoort
LRC
4
-
3
Lekkerland
Almkerk
3
-
4
Heerjansdam
Poortugaal
1
-
2
Rijsoord
Westlandia II
0
-
3
Kloetinge
Forum Sport
1
-
1
SHO
Brielle
1
-
0
Deltasport
VV Groningen
2
-
3
Winsum
Noordscheschut
1
-
3
Gorecht
Honselersdijk
2
-
2
BVCB
RVVH
3
-
1
De Meeuwen
Die Haghe
3
-
3
Heinenoord
De Merino's
1
-
1
Nunspeet
Scherpenzeel
3
-
1
Hierden
KHC
0
-
0
Bennekom
Dronten
0
-
3
DTS Ede
Enter Vooruit
1
-
2
SDV
DOS '37
3
-
0
DZC
Zuidvogels
2
-
4
DHSC
Argon
1
-
2
AFC II
CSW
1
-
1
Breukelen
Aalsmeer
2
-
4
ARC
HEDW
2
-
1
Huizen
Sportlust
5
-
0
Geinoord
Zeerobben
1
-
2
HZVV
Victoria Hilv.
1
-
3
BOL
Go Ahead
1
-
3
NSC
Olde Veste
4
-
0
Be Quick Dok.
Oranje Nassau
3
-
3
Balk
Roda '46
1
-
5
Zwaluwen '30
GJS
1
-
3
WNC
Oranje Wit
1
-
1
SVL
VVGZ
3
-
1
GRC 14
Zondag 16 december 2018
Juliana 31
4
-
1
Rhode
Tubantia
1
-
2
BVC '12
Stevo
2
-
2
ROHDA
Bemmel
3
-
2
Winterswijk
Woezik
2
-
3
Nemelaer
Dinsdag 18 december 2018
Rhode
1
-
1
Woezik
Woensdag 19 december 2018
Chevremont
2
-
1
Venlosche Boys
Donderdag 20 december 2018
Geldrop
3
-
1
De Valk
Zaterdag 22 december 2018
DHSC
3
-
1
Zwaluwen '30
Nunspeet
0
-
4
DTS Ede
Zondag 23 december 2018
Venray
1
-
1
EHC
Bekkerveld
4
-
3
Deurne
Zaterdag 19 januari 2019
Huizen
2
-
1
Victoria Hilv.
BOL
3
-
2
Aalsmeer
De Meeuwen
1
-
2
Brielle
Rijsoord
6
-
0
Die Haghe
NSC
4
-
1
KHC
BVCB
0
-
1
Heinenoord
Westlandia II
0
-
5
Poortugaal
Kloetinge
3
-
2
Forum Sport
Broekster
4
-
1
Zeerobben
SHO
2
-
1
RVVH
Breukelen
4
-
0
Argon
CSW
1
-
1
Roda '46
ARC
1
-
2
DHSC
Zwaluwen '30
0
-
3
Zuidvogels
Geinoord
1
-
0
Sliedrecht
Montfoort
1
-
0
VVGZ
SVL
1
-
0
Heerjansdam
Lekkerland
2
-
2
Almkerk
WNC
0
-
5
Sportlust
GRC 14
6
-
3
Oranje Wit
Nunspeet
3
-
0
Hierden
Balk
0
-
1
Drachtster
AFC II
4
-
1
HEDW
SDV
0
-
3
Scherpenzeel
Go Ahead
5
-
0
Enter Vooruit
DTS Ede
4
-
2
DOS '37
DZC
2
-
2
De Merino's
Bennekom
3
-
0
Dronten
Gorecht
3
-
7
Oranje Nassau
HZVV
2
-
1
Olde Veste
GJS
2
-
1
LRC
SWZ
3
-
1
VV Heerenveen
Zondag 20 januari 2019
TVC
0
-
3
Stevo
ROHDA
0
-
2
NEC
Rigtersbleek
2
-
1
Bemmel
LONGA
4
-
1
WAVV
Winterswijk
2
-
0
Tubantia
JOS
3
-
3
AFC '34
NVC
0
-
1
AGB
DSOV
2
-
2
Boshuizen
Zaanlandia
1
-
2
Uitgeest
LSVV
1
-
1
Hoofddorp
Zeeburgia
7
-
4
Legmeervogels
FVC
6
-
1
Noordster
DHC
4
-
0
VELO
VUC
6
-
0
Groeneweg
Chevremont
2
-
2
Deurne
Brabantia
1
-
2
Juliana 31
Best Vooruit
3
-
0
Woezik
Geldrop
3
-
3
ZSV
Stadspark
2
-
2
Bergum
De Valk
4
-
1
Heeze
EHC
3
-
0
Venlosche Boys
Schaesberg
1
-
1
Bekkerveld
Susteren
3
-
1
Veritas
Rhode
2
-
1
Oirschot V.
DOSKO
5
-
2
Zwervers
Zondag 27 januari 2019
Groeneweg
Geannuleerd
BMT
Hillegom
3
-
3
DSOV
Hoofddorp
0
-
0
NVC
Zaanlandia
1
-
1
Velsen
Uitgeest
4
-
2
JOS
Boshuizen
2
-
1
Zeeburgia
Zwervers
1
-
2
Spartaan'20
VOC
5
-
0
Den Hoorn
VELO
2
-
3
Moerse Boys
VUC
1
-
0
Olympia
AFC '34
0
-
1
LSVV
Alverna
Geannuleerd
Best Vooruit
GLZ Delfshaven
1
-
1
DHC
AGB
0
-
1
Legmeervogels
Zaterdag 2 februari 2019
Geinoord
1
-
1
Oranje Wit
PKC
2
-
5
Oranje Nassau
Montfoort
0
-
1
SVL
Lekkerland
1
-
1
Heerjansdam
LRC
4
-
2
Almkerk
GRC 14
1
-
4
Sliedrecht
Poortugaal
1
-
1
Die Haghe
Kloetinge
1
-
1
Brielle
Westlandia II
3
-
3
Forum Sport
Rijsoord
1
-
2
Heinenoord
Huizen
0
-
0
ARC
CSW
1
-
0
Argon
Breukelen
2
-
1
Victoria Hilv.
De Meeuwen
1
-
0
BVCB
SHO
2
-
3
Honselersdijk
Broekster
1
-
1
VV Groningen
Winsum
1
-
2
Drachtster
Balk
0
-
1
Noordscheschut
AFC II
1
-
0
Aalsmeer
Gorecht
1
-
1
Bedum
HZVV
5
-
0
Be Quick Dok.
Zeerobben
0
-
3
Olde Veste
GJS
0
-
2
Sportlust
Roda '46
0
-
1
Zuidvogels
SDV
1
-
2
Hierden
DTS Ede
3
-
0
Nunspeet
Bennekom
3
-
2
De Merino's
Go Ahead
3
-
1
KHC
FVC
3
-
3
SVBO
Zondag 3 februari 2019
DHC
7
-
0
Groeneweg
SWZ
3
-
0
Noordster
VKW
2
-
1
VV Heerenveen
NVC
2
-
5
AFC '34
Velsen
2
-
1
Hoofddorp
Legmeervogels
2
-
0
Boshuizen
DSOV
3
-
5
Uitgeest
LSVV
2
-
2
Hillegom
Zeeburgia
6
-
2
AGB
TVC
3
-
1
Heino
BVC '12
2
-
3
Bemmel
Rigtersbleek
3
-
2
De Zweef
ROHDA
4
-
0
WAVV
BWO
3
-
1
Tubantia
JOS
4
-
0
Zaanlandia
Den Hoorn
0
-
0
VELO
Olympia
2
-
0
Zwervers
Spartaan'20
1
-
3
Rood-Wit W
BMT
Geannuleerd
VUC
DOSKO
3
-
1
GLZ Delfshaven
ZSV
3
-
0
Bekkerveld
Nemelaer
1
-
1
Oirschot V.
Best Vooruit
1
-
5
Juliana 31
HVCH
0
-
1
TOP Oss Am
Brabantia
0
-
3
Tilburg
Prinses Irene
0
-
2
't Zand
Rhode
2
-
2
Alverna
De Valk
1
-
2
Venlosche Boys
Geldrop
5
-
3
Heeze
Stadspark
0
-
3
GOMOS
Susteren
2
-
1
Venray
Moerse Boys
2
-
2
VOC
Wittenhorst
1
-
2
Veritas
VV Emmen
3
-
1
Bergum
Zaterdag 9 februari 2019
SVL
4
-
2
Geinoord
Sportlust
7
-
0
Montfoort
Heerjansdam
1
-
1
WNC
Lekkerland
0
-
1
GRC 14
Almkerk
2
-
1
Sliedrecht
Zwaluwen '30
3
-
1
BOL
Scherpenzeel
3
-
2
Dronten
KHC
0
-
2
DTS Ede
VV Groningen
1
-
1
Gorecht
Die Haghe
1
-
2
RVVH
Forum Sport
6
-
0
De Meeuwen
Drachtster
1
-
1
Zeerobben
De Merino's
2
-
3
Enter Vooruit
Honselersdijk
2
-
0
Poortugaal
Heinenoord
1
-
2
Kloetinge
BVCB
0
-
1
SHO
Rijsoord
4
-
0
Deltasport
Brielle
1
-
2
Westlandia II
Zuidvogels
2
-
2
HEDW
DHSC
1
-
1
Breukelen
Argon
3
-
2
Huizen
ARC
0
-
0
AFC II
Aalsmeer
3
-
5
Roda '46
Nunspeet
0
-
4
Bennekom
DOS '37
0
-
0
Go Ahead
Oranje Wit
5
-
0
LRC
VVGZ
3
-
2
GJS
Victoria Hilv.
0
-
4
CSW
Hierden
3
-
2
NSC
Be Quick Dok.
4
-
0
PKC
Bedum
1
-
1
Winsum
Oranje Nassau
4
-
2
Broekster
HZVV
3
-
1
Balk
Olde Veste
2
-
2
Noordscheschut
SDV
1
-
1
DZC
Rood-Wit W
0
-
3
Moerse Boys
Zondag 10 februari 2019
Juliana 31
5
-
1
Leones
Heino
1
-
1
Winterswijk
ROHDA
1
-
2
BVC '12
LONGA
0
-
1
Rigtersbleek
De Zweef
0
-
0
Stevo
NEC
1
-
1
Bemmel
Hillegom
1
-
2
Legmeervogels
Uitgeest
4
-
2
NVC
Zaanlandia
2
-
1
LSVV
Bergum
1
-
5
GRC
VV Heerenveen
4
-
1
FVC
Noordster
0
-
1
VKW
SVBO
0
-
1
WVV
GOMOS
1
-
0
SWZ
Groeneweg
1
-
5
Spartaan'20
DSOV
3
-
3
Velsen
Boshuizen
3
-
1
Hoofddorp
VOC
Geannuleerd
BMT
VELO
1
-
2
Zwervers
VUC
4
-
1
DOSKO
DHC
4
-
0
Olympia
AFC '34
4
-
2
Zeeburgia
AGB
0
-
0
JOS
Chevremont
1
-
3
Wittenhorst
Stadspark
8
-
0
Pap.-Nw.-Guin.
GLZ Delfshaven
3
-
2
Den Hoorn
HVCH
2
-
0
Rhode
Deurne
3
-
2
De Valk
TOP Oss Am
0
-
0
Best Vooruit
Tilburg
0
-
4
Nemelaer
Woezik
3
-
2
Brabantia
't Zand
2
-
0
Alverna
Bekkerveld
0
-
1
Venray
GAVC
0
-
0
VV Emmen
Venlosche Boys
4
-
3
Geldrop
Schaesberg
0
-
1
Susteren
Oirschot V.
1
-
1
Prinses Irene
Zaterdag 16 februari 2019
Geinoord
1
-
4
Almkerk
Montfoort
0
-
1
Lekkerland
Sliedrecht
3
-
1
Sportlust
LRC
1
-
0
VVGZ
GRC 14
0
-
3
Heerjansdam
WNC
2
-
0
SVL
Deltasport
1
-
1
Heinenoord
Poortugaal
1
-
4
Brielle
RVVH
1
-
1
Forum Sport
Kloetinge
2
-
0
BVCB
Broekster
1
-
1
Drachtster
PKC
0
-
0
Bedum
Noordscheschut
1
-
2
VV Groningen
Winsum
0
-
2
Olde Veste
BOL
2
-
4
DHSC
Westlandia II
2
-
0
Honselersdijk
SHO
3
-
0
Die Haghe
De Meeuwen
1
-
4
Rijsoord
Enter Vooruit
1
-
3
DOS '37
NSC
5
-
2
Nunspeet
Dronten
1
-
3
KHC
Huizen
1
-
2
Zwaluwen '30
Breukelen
3
-
3
ARC
CSW
1
-
1
Aalsmeer
HEDW
5
-
2
Argon
AFC II
3
-
1
Zuidvogels
Balk
2
-
0
Be Quick Dok.
GJS
1
-
3
Oranje Wit
Gorecht
0
-
3
HZVV
Zeerobben
1
-
6
Oranje Nassau
Roda '46
4
-
0
Victoria Hilv.
Go Ahead
4
-
2
De Merino's
DTS Ede
3
-
3
SDV
DZC
1
-
0
Hierden
Bennekom
4
-
2
Scherpenzeel
SWZ
4
-
1
SVBO
Zondag 17 februari 2019
TVC
2
-
4
De Zweef
BVC '12
5
-
0
WAVV
Rigtersbleek
1
-
0
NEC
Stevo
1
-
2
Tubantia
Winterswijk
1
-
1
ROHDA
Bemmel
5
-
1
Heino
BWO
0
-
4
LONGA
JOS
3
-
0
DSOV
Velsen
4
-
1
Uitgeest
Spartaan'20
0
-
2
VUC
Zwervers
1
-
1
VOC
Den Hoorn
2
-
1
Rood-Wit W
BMT
Geannuleerd
DHC
FVC
2
-
2
Stadspark
VV Emmen
4
-
0
Noordster
GRC
3
-
3
VV Heerenveen
Pap.-Nw.-Guin.
0
-
3
GOMOS
VKW
2
-
0
GAVC
WVV
2
-
3
Bergum
NVC
2
-
4
Zaanlandia
Legmeervogels
1
-
1
AFC '34
Zeeburgia
3
-
2
Hillegom
LSVV
0
-
2
Boshuizen
Olympia
3
-
1
Groeneweg
Leones
3
-
0
Oirschot V.
De Valk
0
-
4
Chevremont
Geldrop
4
-
1
Veritas
EHC
3
-
0
Schaesberg
ZSV
2
-
0
Venlosche Boys
Venray
4
-
0
Heeze
Alverna
0
-
0
Woezik
Brabantia
0
-
4
HVCH
Best Vooruit
4
-
2
Tilburg
Nemelaer
1
-
3
't Zand
Susteren
2
-
1
Deurne
DOSKO
5
-
2
VELO
Wittenhorst
0
-
2
Bekkerveld
Prinses Irene
1
-
2
Juliana 31
Rhode
0
-
0
TOP Oss Am
Moerse Boys
2
-
1
GLZ Delfshaven
Hoofddorp
1
-
2
AGB
Zaterdag 23 februari 2019
Enter Vooruit
5
-
3
Scherpenzeel
NSC
3
-
2
DOS '37
Heinenoord
4
-
0
De Meeuwen
Honselersdijk
3
-
0
Rijsoord
Die Haghe
2
-
0
Westlandia II
ARC
3
-
1
BOL
Victoria Hilv.
0
-
1
AFC II
Winsum
1
-
0
Noordscheschut
BVCB
0
-
0
Deltasport
Forum Sport
4
-
0
Poortugaal
RVVH
3
-
5
Kloetinge
Brielle
1
-
3
SHO
Argon
0
-
4
Roda '46
Zuidvogels
3
-
0
CSW
DHSC
2
-
1
Huizen
Aalsmeer
0
-
4
Zwaluwen '30
HEDW
1
-
4
Breukelen
Sportlust
4
-
0
LRC
SVL
2
-
2
GRC 14
Sliedrecht
1
-
1
WNC
Almkerk
5
-
1
GJS
DZC
4
-
0
Dronten
Bedum
2
-
0
Be Quick Dok.
Oranje Wit
1
-
1
Lekkerland
VVGZ
1
-
0
Geinoord
Chevremont
5
-
2
Geldrop
Zondag 24 februari 2019
Heino
1
-
2
Rigtersbleek
TVC
1
-
1
BWO
NEC
5
-
2
WAVV
De Zweef
1
-
3
LONGA
Zwervers
Geannuleerd
BMT
VOC
3
-
0
DOSKO
Den Hoorn
0
-
4
DHC
Bergum
0
-
3
GOMOS
GRC
1
-
3
FVC
VV Heerenveen
2
-
3
WVV
Noordster
0
-
2
Pap.-Nw.-Guin.
VKW
4
-
1
SWZ
VELO
1
-
3
Groeneweg
Legmeervogels
1
-
2
DSOV
Hoofddorp
2
-
2
JOS
Hillegom
3
-
4
Zaanlandia
Boshuizen
0
-
0
Uitgeest
Zeeburgia
2
-
1
NVC
Leones
14:00
Best Vooruit
AFC '34
0
-
0
Velsen
't Zand
2
-
2
Leones
Tilburg
1
-
2
Rhode
Woezik
1
-
1
Prinses Irene
Alverna
1
-
1
Best Vooruit
TOP Oss Am
2
-
0
Brabantia
Deurne
1
-
0
Wittenhorst
Oirschot V.
0
-
2
HVCH
Venray
0
-
1
ZSV
Moerse Boys
4
-
1
Spartaan'20
Rood-Wit W
1
-
1
Olympia
GAVC
3
-
0
SVBO
GLZ Delfshaven
4
-
3
VUC
Bekkerveld
1
-
4
Heeze
Venlosche Boys
1
-
1
Schaesberg
Veritas
1
-
0
De Valk
Susteren
2
-
1
EHC
AGB
3
-
1
LSVV
Zaterdag 2 maart 2019
BOL
5
-
0
HEDW
PKC
3
-
2
VV Groningen
Deltasport
1
-
1
Forum Sport
Zwaluwen '30
0
-
1
DHSC
AFC II
3
-
1
CSW
Zondag 3 maart 2019
Pap.-Nw.-Guin.
1
-
2
WVV
GOMOS
4
-
1
GAVC
Velsen
2
-
1
Hillegom
Spartaan'20
0
-
1
VOC
Olympia
0
-
1
GLZ Delfshaven
VV Emmen
3
-
1
Stadspark
Zaterdag 9 maart 2019
Zuidvogels
1
-
4
Argon
DHSC
0
-
1
AFC II
ARC
3
-
1
CSW
Aalsmeer
1
-
0
Breukelen
HEDW
5
-
2
Roda '46
SVL
3
-
0
GJS
Heerjansdam
4
-
2
Geinoord
Sliedrecht
5
-
0
LRC
Almkerk
1
-
2
Sportlust
GRC 14
0
-
1
Montfoort
BOL
1
-
3
Huizen
Die Haghe
1
-
0
Forum Sport
Deltasport
4
-
0
De Meeuwen
Honselersdijk
1
-
1
Kloetinge
De Merino's
0
-
2
NSC
Scherpenzeel
1
-
1
KHC
Dronten
1
-
4
Enter Vooruit
Drachtster
2
-
2
PKC
Noordscheschut
3
-
1
Zeerobben
Heinenoord
1
-
0
SHO
RVVH
1
-
1
Poortugaal
BVCB
1
-
0
Westlandia II
Brielle
0
-
2
Rijsoord
DOS '37
2
-
3
SDV
Nunspeet
1
-
4
Go Ahead
Balk
1
-
0
Gorecht
Oranje Wit
2
-
1
WNC
VVGZ
1
-
0
Lekkerland
Victoria Hilv.
2
-
2
Zwaluwen '30
Hierden
0
-
3
Bennekom
DZC
1
-
2
DTS Ede
Be Quick Dok.
1
-
2
Winsum
Bedum
0
-
1
Broekster
Oranje Nassau
3
-
3
HZVV
Olde Veste
4
-
1
VV Groningen
Zondag 10 maart 2019
Tubantia
1
-
1
ROHDA
WAVV
1
-
1
Rigtersbleek
LONGA
3
-
0
TVC
NEC
2
-
1
Heino
De Zweef
1
-
2
BWO
Bemmel
5
-
1
Stevo
Juliana 31
1
-
0
HVCH
Bergum
3
-
1
VV Heerenveen
GRC
0
-
2
VV Emmen
SVBO
2
-
1
VKW
Pap.-Nw.-Guin.
3
-
3
FVC
Hillegom
1
-
3
NVC
Velsen
3
-
0
JOS
Hoofddorp
2
-
5
Legmeervogels
Uitgeest
1
-
2
LSVV
Zaanlandia
2
-
2
Zeeburgia
Groeneweg
2
-
0
DOSKO
Zwervers
0
-
3
Den Hoorn
VELO
0
-
6
VOC
VUC
1
-
1
Moerse Boys
Olympia
Geannuleerd
BMT
AFC '34
4
-
0
DSOV
Bekkerveld
0
-
1
Geldrop
Chevremont
4
-
1
Susteren
Deurne
1
-
1
EHC
Alverna
5
-
0
Prinses Irene
Tilburg
0
-
1
Leones
GAVC
0
-
0
SWZ
't Zand
1
-
4
Woezik
TOP Oss Am
1
-
2
Nemelaer
GLZ Delfshaven
2
-
2
Spartaan'20
Rhode
2
-
1
Brabantia
Rood-Wit W
3
-
3
DHC
Boshuizen
1
-
2
AGB
Zaterdag 16 maart 2019
Huizen
0
-
2
Aalsmeer
CSW
5
-
2
HEDW
Breukelen
0
-
2
Zuidvogels
Zwaluwen '30
1
-
1
ARC
Montfoort
0
-
2
Oranje Wit
Geinoord
1
-
0
GRC 14
Sportlust
1
-
1
VVGZ
WNC
1
-
0
Almkerk
LRC
3
-
0
Heerjansdam
Lekkerland
4
-
0
SVL
Poortugaal
4
-
1
Heinenoord
Westlandia II
0
-
6
RVVH
Forum Sport
1
-
0
Brielle
SHO
2
-
0
Deltasport
Rijsoord
4
-
2
BVCB
Argon
4
-
1
Victoria Hilv.
Kloetinge
1
-
0
Die Haghe
De Meeuwen
2
-
3
Honselersdijk
Enter Vooruit
1
-
1
Hierden
KHC
2
-
0
DOS '37
Broekster
1
-
3
Noordscheschut
VV Groningen
1
-
2
Oranje Nassau
AFC II
2
-
1
BOL
Roda '46
1
-
4
DHSC
GJS
4
-
2
Sliedrecht
SDV
4
-
1
Nunspeet
Go Ahead
0
-
2
Dronten
DTS Ede
0
-
0
De Merino's
Bennekom
0
-
0
DZC
Gorecht
1
-
2
Drachtster
HZVV
8
-
1
Bedum
Zeerobben
2
-
0
Be Quick Dok.
DHC
0
-
1
VUC
Schaesberg
1
-
3
Chevremont
Zondag 17 maart 2019
Heino
2
-
3
Tubantia
TVC
1
-
4
Bemmel
ROHDA
1
-
2
LONGA
Rigtersbleek
2
-
3
BVC '12
Stevo
1
-
1
WAVV
Winterswijk
2
-
0
De Zweef
BWO
1
-
0
NEC
JOS
2
-
1
Hillegom
LSVV
0
-
1
Velsen
FVC
1
-
1
GAVC
VV Emmen
2
-
0
GOMOS
VV Heerenveen
1
-
1
Noordster
SWZ
5
-
2
Bergum
VKW
3
-
1
GRC
WVV
0
-
3
Pap.-Nw.-Guin.
BMT
Geannuleerd
GLZ Delfshaven
Den Hoorn
2
-
1
Groeneweg
NVC
0
-
2
Boshuizen
Legmeervogels
2
-
1
Uitgeest
DSOV
2
-
2
Zaanlandia
Zeeburgia
3
-
5
Hoofddorp
Leones
1
-
2
Alverna
Spartaan'20
3
-
0
VELO
VOC
2
-
1
Rood-Wit W
Nemelaer
6
-
1
Rhode
ZSV
1
-
1
Deurne
Prinses Irene
2
-
1
TOP Oss Am
De Valk
3
-
0
Bekkerveld
EHC
3
-
1
Veritas
Heeze
2
-
3
Venlosche Boys
Woezik
2
-
2
Juliana 31
Best Vooruit
3
-
1
't Zand
HVCH
0
-
3
Tilburg
Brabantia
1
-
3
Oirschot V.
Geldrop
4
-
1
Venray
Stadspark
0
-
0
SVBO
AGB
1
-
2
AFC '34
DOSKO
1
-
3
Olympia
Moerse Boys
1
-
1
Zwervers
Wittenhorst
5
-
0
Susteren
Zaterdag 23 maart 2019
Zuidvogels
1
-
3
Zwaluwen '30
Argon
2
-
0
Breukelen
DHSC
5
-
2
ARC
HEDW
4
-
1
AFC II
Heerjansdam
4
-
0
SVL
Sportlust
2
-
0
WNC
Sliedrecht
8
-
1
Geinoord
Almkerk
1
-
2
Lekkerland
Aalsmeer
0
-
3
BOL
Die Haghe
3
-
1
Rijsoord
Honselersdijk
3
-
2
Deltasport
Brielle
2
-
0
De Meeuwen
Scherpenzeel
2
-
1
SDV
Enter Vooruit
2
-
3
Go Ahead
De Merino's
2
-
1
DZC
Dronten
1
-
2
Bennekom
KHC
0
-
2
NSC
VV Groningen
4
-
3
PKC
Drachtster
0
-
3
Balk
Noordscheschut
1
-
2
Winsum
Poortugaal
4
-
1
Westlandia II
Heinenoord
4
-
2
BVCB
RVVH
2
-
4
SHO
Forum Sport
3
-
1
Kloetinge
DOS '37
0
-
0
DTS Ede
Roda '46
0
-
0
CSW
Oranje Wit
2
-
2
GRC 14
VVGZ
0
-
1
Montfoort
Victoria Hilv.
0
-
3
Huizen
Hierden
3
-
0
Nunspeet
Be Quick Dok.
0
-
3
Bedum
Oranje Nassau
2
-
2
Gorecht
Olde Veste
2
-
4
HZVV
Zeerobben
3
-
2
Broekster
LRC
4
-
2
GJS
VV Heerenveen
2
-
2
SWZ
Zondag 24 maart 2019
Heino
2
-
0
BWO
Tubantia
1
-
1
Winterswijk
WAVV
1
-
2
LONGA
De Zweef
2
-
2
BVC '12
NEC
1
-
1
ROHDA
Stevo
2
-
2
TVC
Bemmel
4
-
4
Rigtersbleek
Juliana 31
2
-
0
Brabantia
Hillegom
1
-
2
Velsen
Legmeervogels
1
-
2
Zeeburgia
Hoofddorp
2
-
2
LSVV
Uitgeest
4
-
1
Zaanlandia
Boshuizen
2
-
1
DSOV
Bergum
2
-
0
Stadspark
GRC
2
-
2
WVV
VV Emmen
2
-
3
VKW
Noordster
3
-
2
FVC
GOMOS
1
-
0
SVBO
Groeneweg
2
-
4
VUC
Zwervers
5
-
1
DOSKO
VOC
2
-
1
Spartaan'20
Den Hoorn
0
-
1
Moerse Boys
VELO
0
-
2
DHC
AFC '34
0
-
0
JOS
ZSV
0
-
1
Geldrop
Deurne
4
-
1
Chevremont
Venray
3
-
0
Wittenhorst
Heeze
2
-
1
De Valk
't Zand
2
-
3
HVCH
Woezik
0
-
5
Best Vooruit
Alverna
3
-
4
Nemelaer
TOP Oss Am
7
-
0
Tilburg
Oirschot V.
0
-
1
Rhode
AGB
4
-
0
NVC
GAVC
1
-
1
Pap.-Nw.-Guin.
GLZ Delfshaven
1
-
2
Olympia
Prinses Irene
0
-
1
Leones
Bekkerveld
0
-
0
Schaesberg
Veritas
1
-
1
Susteren
Venlosche Boys
0
-
2
EHC
Rood-Wit W
Geannuleerd
BMT
Zaterdag 30 maart 2019
WNC
1
-
0
VVGZ
De Merino's
2
-
3
SDV
Scherpenzeel
1
-
4
Go Ahead
Dronten
0
-
2
NSC
KHC
5
-
2
Enter Vooruit
Drachtster
0
-
4
HZVV
VV Groningen
0
-
4
Zeerobben
Noordscheschut
3
-
2
PKC
Deltasport
1
-
5
Honselersdijk
Heerjansdam
3
-
2
Montfoort
Nunspeet
0
-
0
DZC
DOS '37
4
-
3
Bennekom
Hierden
0
-
7
DTS Ede
Bedum
0
-
0
Balk
Be Quick Dok.
1
-
2
Gorecht
Olde Veste
1
-
3
Broekster
Oranje Nassau
4
-
0
Winsum
Zondag 31 maart 2019
Leones
2
-
2
Best Vooruit
WAVV
3
-
2
Winterswijk
Heino
3
-
0
Stevo
Tubantia
1
-
0
Rigtersbleek
LONGA
4
-
1
BVC '12
NEC
1
-
0
TVC
De Zweef
0
-
4
ROHDA
Bemmel
0
-
2
BWO
GRC
0
-
1
SWZ
Bergum
1
-
4
VKW
VV Heerenveen
2
-
3
VV Emmen
Noordster
1
-
2
WVV
SVBO
4
-
1
Pap.-Nw.-Guin.
Juliana 31
1
-
1
Nemelaer
Alverna
3
-
2
Brabantia
GOMOS
1
-
1
FVC
ZSV
2
-
1
Schaesberg
GAVC
3
-
2
Stadspark
't Zand
0
-
1
TOP Oss Am
Oirschot V.
0
-
0
Tilburg
Venray
1
-
3
De Valk
Moerse Boys
Geannuleerd
BMT
Rood-Wit W
3
-
1
DOSKO
Prinses Irene
0
-
1
HVCH
Veritas
2
-
1
Chevremont
Venlosche Boys
4
-
0
Susteren
Heeze
5
-
3
Wittenhorst
Zaterdag 6 april 2019
Huizen
2
-
2
HEDW
DHSC
2
-
2
Zuidvogels
Breukelen
4
-
0
CSW
ARC
2
-
1
Aalsmeer
Zwaluwen '30
3
-
1
Roda '46
Montfoort
4
-
5
Sliedrecht
Geinoord
0
-
2
Sportlust
SVL
2
-
1
Oranje Wit
Heerjansdam
1
-
4
Almkerk
Lekkerland
0
-
1
LRC
WNC
3
-
0
GJS
GRC 14
4
-
1
VVGZ
Deltasport
2
-
0
Brielle
Kloetinge
0
-
1
Westlandia II
Rijsoord
3
-
0
Poortugaal
SHO
5
-
2
Forum Sport
BOL
4
-
0
Victoria Hilv.
Heinenoord
5
-
0
Die Haghe
BVCB
0
-
2
Honselersdijk
De Meeuwen
2
-
3
RVVH
NSC
1
-
3
Go Ahead
PKC
3
-
4
Broekster
Winsum
4
-
2
VV Groningen
SDV
5
-
0
Enter Vooruit
AFC II
4
-
1
Argon
Nunspeet
1
-
1
De Merino's
Balk
1
-
2
Oranje Nassau
Hierden
3
-
0
Scherpenzeel
DTS Ede
4
-
2
Dronten
DZC
2
-
4
DOS '37
Bennekom
6
-
0
KHC
Bedum
2
-
0
Drachtster
Be Quick Dok.
0
-
4
Olde Veste
Gorecht
1
-
3
Noordscheschut
HZVV
3
-
1
Zeerobben
DHC
0
-
0
Den Hoorn
Zondag 7 april 2019
FVC
1
-
2
GRC
Pap.-Nw.-Guin.
1
-
2
Noordster
SWZ
6
-
0
VKW
SVBO
5
-
0
GAVC
WVV
0
-
1
VV Heerenveen
GOMOS
4
-
1
Bergum
Groeneweg
5
-
5
VELO
VUC
8
-
0
GLZ Delfshaven
DSOV
2
-
0
Legmeervogels
NVC
0
-
4
Zeeburgia
Zaanlandia
2
-
1
Hillegom
Uitgeest
1
-
3
Boshuizen
LSVV
3
-
2
AGB
WAVV
3
-
5
NEC
BVC '12
4
-
0
Tubantia
Rigtersbleek
0
-
1
Heino
ROHDA
3
-
1
Stevo
JOS
2
-
1
Hoofddorp
LONGA
2
-
0
De Zweef
Winterswijk
0
-
4
Bemmel
BWO
1
-
5
TVC
Velsen
0
-
1
AFC '34
Spartaan'20
3
-
2
Moerse Boys
BMT
Geannuleerd
Zwervers
Olympia
2
-
2
Rood-Wit W
Chevremont
6
-
2
Veritas
Deurne
2
-
0
Bekkerveld
De Valk
1
-
1
Geldrop
Susteren
0
-
1
Venlosche Boys
Stadspark
1
-
4
VV Emmen
Schaesberg
1
-
4
ZSV
TOP Oss Am
3
-
0
't Zand
Tilburg
3
-
1
Oirschot V.
Brabantia
2
-
1
Alverna
Nemelaer
4
-
2
Woezik
Rhode
3
-
1
Juliana 31
EHC
3
-
0
Venray
Wittenhorst
1
-
3
Heeze
DOSKO
1
-
6
VOC
HVCH
0
-
3
Prinses Irene
Best Vooruit
0
-
4
Leones
Zaterdag 13 april 2019
Zuidvogels
1
-
1
Huizen
CSW
1
-
1
AFC II
Aalsmeer
1
-
4
DHSC
HEDW
1
-
0
Zwaluwen '30
Sportlust
3
-
0
GRC 14
Sliedrecht
3
-
0
Lekkerland
LRC
0
-
5
WNC
Almkerk
3
-
0
Montfoort
De Merino's
3
-
1
Hierden
Scherpenzeel
0
-
1
DTS Ede
Enter Vooruit
0
-
3
NSC
Dronten
2
-
2
SDV
KHC
1
-
0
DZC
Broekster
0
-
1
Winsum
Drachtster
1
-
4
Be Quick Dok.
VV Groningen
1
-
3
Balk
Noordscheschut
3
-
2
HZVV
Argon
1
-
2
BOL
Die Haghe
1
-
0
De Meeuwen
Honselersdijk
3
-
3
Heinenoord
Poortugaal
1
-
2
Kloetinge
Westlandia II
1
-
2
SHO
RVVH
1
-
4
Rijsoord
Forum Sport
2
-
1
Deltasport
Brielle
4
-
1
BVCB
DOS '37
3
-
4
Nunspeet
Roda '46
1
-
1
Breukelen
GJS
1
-
1
Geinoord
Oranje Wit
2
-
1
Heerjansdam
VVGZ
4
-
2
SVL
Go Ahead
1
-
2
Bennekom
Olde Veste
3
-
0
Gorecht
Oranje Nassau
2
-
2
Bedum
Zeerobben
3
-
2
PKC
Victoria Hilv.
2
-
4
ARC
Venlosche Boys
0
-
0
Chevremont
VV Heerenveen
1
-
0
Pap.-Nw.-Guin.
Zondag 14 april 2019
AFC '34
2
-
3
Zaanlandia
Tubantia
0
-
1
LONGA
Heino
1
-
0
BVC '12
TVC
4
-
3
Rigtersbleek
NEC
1
-
5
Winterswijk
Stevo
1
-
0
BWO
De Zweef
3
-
2
WAVV
Bemmel
4
-
3
ROHDA
Bergum
2
-
2
FVC
VV Emmen
1
-
2
SWZ
GRC
2
-
2
Stadspark
Noordster
2
-
0
SVBO
VKW
8
-
0
WVV
Hillegom
4
-
1
Uitgeest
Legmeervogels
4
-
1
NVC
Hoofddorp
0
-
4
DSOV
Zeeburgia
2
-
3
LSVV
Leones
2
-
2
Nemelaer
Juliana 31
0
-
1
Tilburg
Boshuizen
3
-
1
JOS
Zwervers
2
-
5
DHC
VOC
6
-
0
Olympia
Den Hoorn
1
-
3
Spartaan'20
VELO
Geannuleerd
BMT
ZSV
2
-
1
De Valk
Venray
1
-
0
Schaesberg
GAVC
1
-
2
GOMOS
GLZ Delfshaven
2
-
2
Groeneweg
Heeze
2
-
2
Susteren
Veritas
0
-
4
Deurne
AGB
1
-
2
Velsen
Alverna
2
-
2
HVCH
Oirschot V.
2
-
4
TOP Oss Am
't Zand
2
-
2
Brabantia
Woezik
1
-
0
Rhode
Prinses Irene
1
-
3
Best Vooruit
Geldrop
0
-
2
Wittenhorst
Bekkerveld
2
-
3
EHC
Moerse Boys
3
-
0
DOSKO
Rood-Wit W
2
-
4
VUC
Donderdag 18 april 2019
Brabantia
2
-
1
Best Vooruit
Zaterdag 20 april 2019
Huizen
2
-
1
Breukelen
Aalsmeer
2
-
2
HEDW
Zwaluwen '30
1
-
4
Argon
ARC
2
-
1
Zuidvogels
SVL
2
-
2
Almkerk
Geinoord
0
-
1
LRC
Heerjansdam
0
-
2
VVGZ
Lekkerland
1
-
4
Sportlust
GRC 14
5
-
0
GJS
Heinenoord
3
-
4
Brielle
DHSC
8
-
2
Victoria Hilv.
Deltasport
3
-
5
Westlandia II
BOL
2
-
1
CSW
Rijsoord
1
-
1
Forum Sport
De Merino's
2
-
2
Dronten
SHO
0
-
2
Poortugaal
Drachtster
1
-
0
Noordscheschut
Winsum
1
-
2
Zeerobben
BVCB
2
-
2
Die Haghe
Honselersdijk
2
-
6
RVVH
De Meeuwen
0
-
2
Kloetinge
AFC II
3
-
1
Roda '46
Nunspeet
4
-
2
Scherpenzeel
Balk
1
-
0
Broekster
Oranje Wit
0
-
0
Sliedrecht
Hierden
4
-
2
DOS '37
SDV
0
-
0
KHC
DTS Ede
0
-
1
NSC
DZC
1
-
1
Go Ahead
Bennekom
1
-
0
Enter Vooruit
Be Quick Dok.
0
-
2
Oranje Nassau
Bedum
2
-
3
Olde Veste
HZVV
11
-
2
VV Groningen
Gorecht
2
-
1
PKC
Uitgeest
3
-
1
AFC '34
Heeze
0
-
1
EHC
ZSV
1
-
3
Wittenhorst
WAVV
1
-
1
BWO
BVC '12
1
-
1
TVC
Rigtersbleek
0
-
2
Stevo
HVCH
0
-
0
Woezik
DSOV
1
-
1
AGB
WVV
3
-
2
GRC
Susteren
1
-
3
Geldrop
ROHDA
3
-
1
Heino
LONGA
1
-
2
NEC
Stadspark
1
-
3
VV Heerenveen
FVC
0
-
5
SWZ
Zondag 21 april 2019
Olympia
1
-
3
Moerse Boys
Maandag 22 april 2019
BVC '12
1
-
1
Heino
JOS
2
-
0
NVC
WAVV
2
-
4
Tubantia
Winterswijk
3
-
1
BWO
De Zweef
1
-
1
Bemmel
Velsen
4
-
0
Zeeburgia
Hillegom
2
-
3
Hoofddorp
Zaanlandia
2
-
0
Boshuizen
LSVV
0
-
1
Legmeervogels
Groeneweg
1
-
1
Rood-Wit W
Pap.-Nw.-Guin.
0
-
3
VKW
SVBO
2
-
1
Bergum
WVV
1
-
2
VV Emmen
GOMOS
3
-
1
Noordster
VUC
5
-
1
VELO
BMT
Geannuleerd
Spartaan'20
DHC
1
-
3
VOC
Nemelaer
4
-
1
Prinses Irene
Chevremont
3
-
2
Bekkerveld
Deurne
2
-
1
Venlosche Boys
Schaesberg
0
-
4
Heeze
Tilburg
1
-
3
't Zand
Rhode
2
-
1
Leones
Oirschot V.
1
-
3
Alverna
Veritas
3
-
3
Venray
GLZ Delfshaven
4
-
4
Zwervers
EHC
2
-
1
De Valk
GAVC
0
-
5
GRC
Wittenhorst
1
-
0
ZSV
DOSKO
0
-
2
Den Hoorn
Donderdag 25 april 2019
Tilburg
1
-
2
TOP Oss Am
Tubantia
1
-
2
TVC
Schaesberg
0
-
4
Deurne
Zondag 28 april 2019
BVC '12
2
-
0
De Zweef
BWO
0
-
2
Heino
Stevo
1
-
1
NEC
Winterswijk
1
-
2
LONGA
WVV
1
-
1
Noordster
Pap.-Nw.-Guin.
2
-
1
GAVC
BMT
Geannuleerd
Rood-Wit W
SVBO
2
-
0
GOMOS
VKW
2
-
4
VV Emmen
Leones
2
-
1
Prinses Irene
Nemelaer
1
-
1
Alverna
HVCH
1
-
1
't Zand
EHC
2
-
1
Chevremont
Oirschot V.
5
-
3
Best Vooruit
Veritas
1
-
2
ZSV
Moerse Boys
2
-
1
Den Hoorn
Wittenhorst
1
-
4
Venray
Donderdag 2 mei 2019
GOMOS
1
-
4
WVV
Zaterdag 4 mei 2019
Winsum
0
-
2
Balk
Montfoort
0
-
1
WNC
Deltasport
1
-
2
RVVH
NSC
3
-
0
Scherpenzeel
PKC
5
-
3
Olde Veste
Zondag 5 mei 2019
Pap.-Nw.-Guin.
2
-
0
GRC
WVV
4
-
3
GAVC
BVC '12
5
-
2
Winterswijk
Leones
0
-
1
Woezik
Noordster
1
-
4
Stadspark
VV Emmen
1
-
0
FVC
Venlosche Boys
3
-
0
Wittenhorst
Veritas
2
-
2
Schaesberg
't Zand
0
-
5
Tilburg
HVCH
3
-
2
Alverna
Heeze
1
-
2
ZSV
TOP Oss Am
2
-
2
Juliana 31
Zaterdag 11 mei 2019
Breukelen
0
-
1
AFC II
CSW
0
-
2
Zwaluwen '30
Argon
1
-
3
DHSC
HEDW
0
-
2
ARC
Sportlust
5
-
3
Heerjansdam
WNC
4
-
0
Geinoord
Sliedrecht
8
-
0
SVL
LRC
0
-
1
Montfoort
Almkerk
0
-
3
GRC 14
Poortugaal
5
-
1
De Meeuwen
Die Haghe
3
-
1
Deltasport
Brielle
3
-
3
Honselersdijk
Scherpenzeel
0
-
3
DZC
NSC
2
-
2
Bennekom
Zuidvogels
0
-
0
BOL
Enter Vooruit
1
-
0
DTS Ede
KHC
3
-
3
Hierden
Dronten
1
-
2
Nunspeet
Broekster
1
-
2
HZVV
Noordscheschut
1
-
0
Bedum
VV Groningen
7
-
2
Be Quick Dok.
PKC
2
-
1
Winsum
RVVH
3
-
0
BVCB
Forum Sport
3
-
0
Heinenoord
Westlandia II
1
-
4
Rijsoord
DOS '37
1
-
1
De Merino's
Roda '46
3
-
1
Huizen
GJS
3
-
0
Lekkerland
VVGZ
1
-
1
Oranje Wit
Victoria Hilv.
2
-
3
Aalsmeer
Go Ahead
1
-
3
SDV
Oranje Nassau
1
-
3
Drachtster
Olde Veste
1
-
3
Balk
Zeerobben
1
-
4
Gorecht
VV Heerenveen
1
-
1
GOMOS
Zondag 12 mei 2019
AFC '34
1
-
0
Hillegom
Tubantia
2
-
1
De Zweef
Heino
6
-
0
WAVV
TVC
1
-
4
ROHDA
Stevo
4
-
1
Winterswijk
NEC
3
-
2
BVC '12
Bemmel
1
-
2
LONGA
BWO
3
-
2
Rigtersbleek
Boshuizen
0
-
3
Velsen
VKW
0
-
3
Stadspark
NVC
0
-
1
LSVV
Hoofddorp
1
-
1
Zaanlandia
Zeeburgia
1
-
1
DSOV
Juliana 31
2
-
0
Oirschot V.
GRC
4
-
0
SVBO
SWZ
7
-
0
WVV
Noordster
1
-
0
GAVC
VOC
5
-
0
Groeneweg
Leones
0
-
3
HVCH
Bergum
1
-
0
Pap.-Nw.-Guin.
Legmeervogels
1
-
3
JOS
Zwervers
2
-
4
VUC
Den Hoorn
Geannuleerd
BMT
Spartaan'20
4
-
1
DOSKO
VELO
1
-
2
Olympia
ZSV
5
-
1
EHC
Venray
1
-
2
Chevremont
Heeze
1
-
2
Deurne
De Valk
2
-
0
Wittenhorst
Geldrop
2
-
3
Schaesberg
Bekkerveld
2
-
3
Susteren
Venlosche Boys
4
-
1
Veritas
Prinses Irene
1
-
1
Brabantia
't Zand
2
-
1
Rhode
AGB
3
-
1
Uitgeest
Woezik
4
-
2
TOP Oss Am
Best Vooruit
1
-
1
Nemelaer
Alverna
3
-
0
Tilburg
Rood-Wit W
6
-
0
GLZ Delfshaven
Moerse Boys
3
-
1
DHC
Dinsdag 14 mei 2019
Kloetinge
1
-
0
SHO
Zaterdag 18 mei 2019
Huizen
4
-
3
CSW
DHSC
3
-
1
HEDW
Aalsmeer
0
-
1
Argon
ARC
4
-
2
Roda '46
Zwaluwen '30
4
-
1
AFC II
Heerjansdam
2
-
1
Sliedrecht
SVL
2
-
2
LRC
Montfoort
5
-
0
GJS
Lekkerland
0
-
2
Geinoord
Oranje Wit
3
-
5
Sportlust
GRC 14
3
-
1
WNC
VVGZ
0
-
2
Almkerk
Heinenoord
2
-
1
RVVH
BVCB
2
-
0
Poortugaal
Deltasport
0
-
9
Kloetinge
Rijsoord
2
-
1
SHO
Victoria Hilv.
1
-
5
Zuidvogels
BOL
2
-
0
Breukelen
Honselersdijk
1
-
1
Forum Sport
Brielle
1
-
5
Die Haghe
De Meeuwen
1
-
2
Westlandia II
SDV
1
-
1
Bennekom
Hierden
1
-
2
Dronten
DTS Ede
0
-
1
Go Ahead
DZC
2
-
1
NSC
Be Quick Dok.
2
-
5
Noordscheschut
Oranje Nassau
1
-
2
Olde Veste
Bedum
0
-
5
Zeerobben
HZVV
6
-
2
Winsum
Gorecht
0
-
3
Broekster
De Merino's
3
-
0
KHC
Nunspeet
4
-
1
Enter Vooruit
DOS '37
5
-
2
Scherpenzeel
Drachtster
1
-
2
VV Groningen
Balk
1
-
1
PKC
Zondag 19 mei 2019
TOP Oss Am
4
-
1
Alverna
AFC '34
2
-
1
Boshuizen
JOS
2
-
1
Zeeburgia
WAVV
3
-
2
Bemmel
Tubantia
1
-
0
NEC
BVC '12
4
-
2
BWO
ROHDA
2
-
1
Rigtersbleek
LONGA
1
-
1
Stevo
De Zweef
4
-
1
Heino
Winterswijk
4
-
0
TVC
Velsen
7
-
0
NVC
FVC
4
-
1
VKW
Pap.-Nw.-Guin.
1
-
6
SWZ
Noordster
1
-
3
Bergum
SVBO
2
-
2
VV Emmen
GOMOS
2
-
1
GRC
GAVC
1
-
2
VV Heerenveen
Stadspark
2
-
6
WVV
DSOV
1
-
2
LSVV
Hillegom
5
-
0
AGB
Zaanlandia
5
-
1
Legmeervogels
Uitgeest
0
-
1
Hoofddorp
Groeneweg
5
-
2
Zwervers
GLZ Delfshaven
0
-
3
VOC
DHC
3
-
1
DOSKO
BMT
Geannuleerd
Moerse Boys
Olympia
1
-
5
Spartaan'20
VUC
4
-
0
Den Hoorn
Rood-Wit W
1
-
1
VELO
EHC
4
-
3
Geldrop
Venlosche Boys
2
-
1
Bekkerveld
Schaesberg
3
-
3
Wittenhorst
Susteren
1
-
1
De Valk
Brabantia
2
-
0
Leones
Tilburg
3
-
4
Prinses Irene
Chevremont
1
-
2
ZSV
Deurne
2
-
1
Venray
Veritas
1
-
4
Heeze
Rhode
2
-
2
Best Vooruit
Juliana 31
3
-
1
't Zand
HVCH
1
-
1
Nemelaer
Oirschot V.
4
-
0
Woezik
Zaterdag 25 mei 2019
SHO
3
-
1
De Meeuwen
Zuidvogels
14:30
Aalsmeer
Argon
14:30
ARC
Breukelen
14:30
Zwaluwen '30
AFC II
14:30
Huizen
CSW
14:30
DHSC
Sportlust
14:30
SVL
Geinoord
14:30
Montfoort
GJS
14:30
Heerjansdam
Sliedrecht
14:30
VVGZ
WNC
14:30
Lekkerland
Almkerk
14:30
Oranje Wit
LRC
14:30
GRC 14
Go Ahead
14:30
Hierden
Bennekom
14:30
DTS Ede
Olde Veste
4
-
3
Drachtster
Zeerobben
14:30
Balk
Poortugaal
14:30
Deltasport
Westlandia II
14:30
Heinenoord
Forum Sport
14:30
BVCB
RVVH
14:30
Brielle
Kloetinge
14:30
Rijsoord
Zondag 26 mei 2019
TVC
14:00
WAVV
Heino
14:00
LONGA
Rigtersbleek
14:00
Winterswijk
NEC
14:00
De Zweef
Stevo
14:00
BVC '12
Bemmel
14:00
Tubantia
BWO
14:00
ROHDA
Legmeervogels
14:00
Velsen
LSVV
14:00
JOS
VOC
14:00
VUC
Zwervers
14:00
Rood-Wit W
Spartaan'20
14:00
DHC
Den Hoorn
14:00
Olympia
DOSKO
Geannuleerd
BMT
ZSV
14:30
Susteren
Venray
2
-
2
Venlosche Boys
De Valk
14:30
Schaesberg
Bekkerveld
14:30
Veritas
Leones
14:30
TOP Oss Am
Heeze
14:30
Chevremont
Geldrop
14:30
Deurne
Prinses Irene
14:30
Rhode
Alverna
14:30
Juliana 31
Woezik
14:30
Tilburg
Nemelaer
14:30
Brabantia
't Zand
14:30
Oirschot V.
Best Vooruit
2
-
2
HVCH
Wittenhorst
14:30
EHC
Profiel
Naam:
Eerste Klasse
Land:
Nederland
Seizoen:
2023/2024
Type:
Reguliere competitie