Live voetbal
Nieuws zoeken
Nieuws
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
Europees Kampioenschap
Wereldkampioenschap
Overige..
Competities
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Overige..
Live voetbal
Schorsingen & Blessures
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Transfers
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
Video's
Voetbaltickets
Voetbalcompetities
Tsjechië
Czech Liga
Programma & Uitslagen
2018-2019
Czech Liga
Tsjechië - 2023/2024
Overzicht
Voetbalnieuws
Topscorers
Czech Liga programma & uitslagen 2018/2019
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
Comp.
Wedstrijd
Vrijdag 20 juli 2018
Dukla
1
-
3
Viktoria Plzeň
Zaterdag 21 juli 2018
Zlín
3
-
2
Mladá Boleslav
Slovan
1
-
0
Karviná
Příbram
1
-
1
Teplice
Sparta
2
-
0
Opava
Zondag 22 juli 2018
Bohemians Stř
2
-
1
Slovácko
Sigma
0
-
3
Slavia
Maandag 23 juli 2018
Baník
1
-
0
Jablonec
Vrijdag 27 juli 2018
Mladá Boleslav
0
-
4
Sigma
Zaterdag 28 juli 2018
Příbram
4
-
2
Bohemians Stř
Slovácko
2
-
1
Baník
Opava
1
-
2
Zlín
Slavia
4
-
0
Karviná
Zondag 29 juli 2018
Teplice
5
-
2
Dukla
Jablonec
1
-
2
Sparta
Maandag 30 juli 2018
Viktoria Plzeň
1
-
0
Slovan
Vrijdag 3 augustus 2018
Slavia
3
-
1
Opava
Zaterdag 4 augustus 2018
Baník
3
-
0
Příbram
Zlín
1
-
1
Jablonec
Slovan
2
-
2
Teplice
Sigma
0
-
1
Viktoria Plzeň
Zondag 5 augustus 2018
Karviná
3
-
4
Mladá Boleslav
Sparta
1
-
0
Slovácko
Maandag 6 augustus 2018
Dukla
0
-
1
Bohemians Stř
Vrijdag 10 augustus 2018
Mladá Boleslav
0
-
1
Slavia
Zaterdag 11 augustus 2018
Opava
1
-
1
Slovan
Příbram
4
-
0
Dukla
Jablonec
4
-
1
Karviná
Viktoria Plzeň
1
-
0
Zlín
Zondag 12 augustus 2018
Slovácko
3
-
1
Sigma
Teplice
0
-
4
Sparta
Maandag 13 augustus 2018
Bohemians Stř
0
-
1
Baník
Vrijdag 17 augustus 2018
Dukla
1
-
2
Slovácko
Zaterdag 18 augustus 2018
Slovan
1
-
1
Bohemians Stř
Zlín
1
-
0
Teplice
Mladá Boleslav
6
-
1
Opava
Slavia
0
-
2
Jablonec
Zondag 19 augustus 2018
Karviná
0
-
1
Viktoria Plzeň
Sparta
2
-
2
Příbram
Maandag 20 augustus 2018
Sigma
1
-
4
Baník
Vrijdag 24 augustus 2018
Bohemians Stř
1
-
1
Sparta
Zaterdag 25 augustus 2018
Opava
1
-
3
Karviná
Příbram
1
-
3
Slovan
Baník
2
-
0
Dukla
Teplice
0
-
3
Slavia
Zondag 26 augustus 2018
Viktoria Plzeň
6
-
1
Mladá Boleslav
Jablonec
3
-
0
Sigma
Maandag 27 augustus 2018
Slovácko
0
-
4
Zlín
Vrijdag 31 augustus 2018
Sparta
2
-
0
Dukla
Zaterdag 1 september 2018
Slovan
0
-
0
Baník
Opava
2
-
0
Jablonec
Zlín
3
-
0
Příbram
Mladá Boleslav
1
-
1
Teplice
Slavia
4
-
0
Viktoria Plzeň
Zondag 2 september 2018
Karviná
2
-
1
Slovácko
Sigma
2
-
3
Bohemians Stř
Vrijdag 14 september 2018
Bohemians Stř
0
-
1
Zlín
Zaterdag 15 september 2018
Příbram
1
-
0
Sigma
Viktoria Plzeň
1
-
0
Opava
Zondag 16 september 2018
Dukla
2
-
0
Slovan
Jablonec
0
-
3
Mladá Boleslav
Teplice
2
-
1
Karviná
Slovácko
1
-
3
Slavia
Maandag 17 september 2018
Baník
0
-
1
Sparta
Vrijdag 21 september 2018
Zlín
1
-
2
Baník
Zaterdag 22 september 2018
Sigma
1
-
0
Dukla
Karviná
4
-
1
Příbram
Opava
2
-
0
Teplice
Mladá Boleslav
5
-
1
Slovácko
Sparta
4
-
1
Slovan
Zondag 23 september 2018
Slavia
1
-
0
Bohemians Stř
Maandag 24 september 2018
Jablonec
3
-
0
Viktoria Plzeň
Vrijdag 28 september 2018
Bohemians Stř
0
-
0
Karviná
Viktoria Plzeň
1
-
0
Sparta
Zaterdag 29 september 2018
Dukla
1
-
1
Zlín
Příbram
3
-
0
Mladá Boleslav
Slovácko
0
-
2
Opava
Slovan
3
-
0
Sigma
Zondag 30 september 2018
Baník
2
-
1
Slavia
Teplice
1
-
2
Jablonec
Vrijdag 5 oktober 2018
Zlín
0
-
1
Slovan
Zaterdag 6 oktober 2018
Mladá Boleslav
2
-
2
Baník
Sigma
1
-
0
Sparta
Zondag 7 oktober 2018
Karviná
0
-
2
Dukla
Opava
0
-
1
Bohemians Stř
Jablonec
2
-
0
Slovácko
Viktoria Plzeň
1
-
0
Teplice
Slavia
4
-
1
Příbram
Vrijdag 19 oktober 2018
Bohemians Stř
2
-
2
Viktoria Plzeň
Zaterdag 20 oktober 2018
Sigma
1
-
1
Zlín
Příbram
0
-
6
Jablonec
Baník
1
-
1
Karviná
Slovácko
0
-
2
Teplice
Zondag 21 oktober 2018
Dukla
1
-
0
Opava
Slovan
0
-
1
Slavia
Maandag 22 oktober 2018
Sparta
4
-
1
Mladá Boleslav
Vrijdag 26 oktober 2018
Teplice
0
-
1
Baník
Zaterdag 27 oktober 2018
Opava
5
-
0
Příbram
Mladá Boleslav
3
-
0
Bohemians Stř
Karviná
2
-
3
Sigma
Zlín
1
-
0
Sparta
Zondag 28 oktober 2018
Viktoria Plzeň
2
-
1
Slovácko
Jablonec
0
-
0
Slovan
Maandag 29 oktober 2018
Slavia
4
-
1
Dukla
Vrijdag 2 november 2018
Bohemians Stř
2
-
3
Teplice
Zaterdag 3 november 2018
Baník
0
-
1
Viktoria Plzeň
Příbram
0
-
3
Slovácko
Dukla
2
-
6
Jablonec
Zlín
2
-
1
Karviná
Sigma
2
-
2
Opava
Zondag 4 november 2018
Sparta
2
-
2
Slavia
Maandag 5 november 2018
Slovan
1
-
0
Mladá Boleslav
Vrijdag 9 november 2018
Mladá Boleslav
0
-
0
Dukla
Zaterdag 10 november 2018
Karviná
1
-
3
Sparta
Slovácko
0
-
1
Slovan
Zondag 11 november 2018
Opava
2
-
1
Baník
Jablonec
3
-
1
Bohemians Stř
Viktoria Plzeň
1
-
1
Příbram
Teplice
0
-
0
Sigma
Slavia
3
-
1
Zlín
Vrijdag 23 november 2018
Slovan
1
-
1
Viktoria Plzeň
Dukla
1
-
0
Teplice
Zaterdag 24 november 2018
Karviná
1
-
3
Slavia
Bohemians Stř
2
-
2
Příbram
Zlín
2
-
0
Opava
Baník
0
-
3
Slovácko
Zondag 25 november 2018
Sigma
0
-
4
Mladá Boleslav
Sparta
0
-
0
Jablonec
Vrijdag 30 november 2018
Teplice
1
-
0
Slovan
Zaterdag 1 december 2018
Mladá Boleslav
1
-
1
Karviná
Slovácko
2
-
1
Sparta
Zondag 2 december 2018
Bohemians Stř
0
-
0
Dukla
Příbram
0
-
2
Baník
Viktoria Plzeň
2
-
0
Sigma
Maandag 3 december 2018
Jablonec
4
-
0
Zlín
Opava
2
-
3
Slavia
Vrijdag 7 december 2018
Dukla
1
-
2
Příbram
Zlín
0
-
2
Viktoria Plzeň
Zaterdag 8 december 2018
Baník
2
-
0
Bohemians Stř
Karviná
2
-
1
Jablonec
Sigma
1
-
0
Slovácko
Slavia
3
-
2
Mladá Boleslav
Zondag 9 december 2018
Sparta
0
-
1
Teplice
Maandag 10 december 2018
Slovan
1
-
2
Opava
Vrijdag 14 december 2018
Baník
0
-
0
Sigma
Zaterdag 15 december 2018
Bohemians Stř
0
-
0
Slovan
Slovácko
1
-
0
Dukla
Teplice
2
-
1
Zlín
Opava
2
-
1
Mladá Boleslav
Příbram
1
-
1
Sparta
Zondag 16 december 2018
Viktoria Plzeň
2
-
1
Karviná
Maandag 17 december 2018
Jablonec
0
-
2
Slavia
Vrijdag 8 februari 2019
Dukla
1
-
1
Baník
Sigma
1
-
2
Jablonec
Zaterdag 9 februari 2019
Slovan
4
-
0
Příbram
Karviná
1
-
1
Opava
Zlín
0
-
1
Slovácko
Mladá Boleslav
1
-
1
Viktoria Plzeň
Slavia
2
-
0
Teplice
Zondag 10 februari 2019
Sparta
1
-
0
Bohemians Stř
Vrijdag 15 februari 2019
Teplice
0
-
2
Mladá Boleslav
Zaterdag 16 februari 2019
Příbram
3
-
2
Zlín
Slovácko
2
-
0
Karviná
Bohemians Stř
0
-
1
Sigma
Baník
2
-
1
Slovan
Zondag 17 februari 2019
Jablonec
2
-
2
Opava
Viktoria Plzeň
2
-
0
Slavia
Maandag 18 februari 2019
Dukla
2
-
3
Sparta
Vrijdag 22 februari 2019
Slovan
2
-
0
Dukla
Zaterdag 23 februari 2019
Zlín
0
-
2
Bohemians Stř
Karviná
1
-
1
Teplice
Sigma
2
-
0
Příbram
Mladá Boleslav
1
-
0
Jablonec
Zondag 24 februari 2019
Sparta
3
-
2
Baník
Maandag 25 februari 2019
Opava
1
-
2
Viktoria Plzeň
Slavia
4
-
0
Slovácko
Vrijdag 1 maart 2019
Baník
1
-
2
Zlín
Zaterdag 2 maart 2019
Příbram
2
-
1
Karviná
Slovácko
1
-
1
Mladá Boleslav
Viktoria Plzeň
1
-
0
Jablonec
Dukla
0
-
4
Sigma
Slovan
0
-
1
Sparta
Zondag 3 maart 2019
Bohemians Stř
0
-
3
Slavia
Teplice
3
-
2
Opava
Vrijdag 8 maart 2019
Jablonec
2
-
1
Teplice
Zaterdag 9 maart 2019
Karviná
0
-
3
Bohemians Stř
Zlín
2
-
1
Dukla
Opava
2
-
2
Slovácko
Mladá Boleslav
2
-
0
Příbram
Sparta
4
-
0
Viktoria Plzeň
Zondag 10 maart 2019
Slavia
4
-
0
Baník
Maandag 11 maart 2019
Sigma
2
-
1
Slovan
Vrijdag 15 maart 2019
Dukla
2
-
1
Karviná
Teplice
2
-
1
Viktoria Plzeň
Zaterdag 16 maart 2019
Baník
1
-
1
Mladá Boleslav
Slovan
1
-
0
Zlín
Slovácko
0
-
0
Jablonec
Sparta
2
-
1
Sigma
Zondag 17 maart 2019
Bohemians Stř
0
-
0
Opava
Příbram
0
-
2
Slavia
Vrijdag 29 maart 2019
Karviná
2
-
0
Baník
Zaterdag 30 maart 2019
Opava
2
-
0
Dukla
Teplice
2
-
0
Slovácko
Mladá Boleslav
2
-
1
Sparta
Zlín
0
-
2
Sigma
Slavia
1
-
1
Slovan
Zondag 31 maart 2019
Jablonec
3
-
0
Příbram
Viktoria Plzeň
3
-
2
Bohemians Stř
Vrijdag 5 april 2019
Příbram
3
-
1
Opava
Zaterdag 6 april 2019
Dukla
1
-
5
Slavia
Zondag 7 april 2019
Bohemians Stř
0
-
0
Mladá Boleslav
Slovan
0
-
0
Jablonec
Baník
3
-
1
Teplice
Sigma
3
-
2
Karviná
Slovácko
0
-
1
Viktoria Plzeň
Maandag 8 april 2019
Sparta
2
-
0
Zlín
Vrijdag 12 april 2019
Teplice
1
-
2
Bohemians Stř
Zaterdag 13 april 2019
Slovácko
2
-
0
Příbram
Karviná
2
-
0
Zlín
Opava
2
-
1
Sigma
Viktoria Plzeň
2
-
1
Baník
Zondag 14 april 2019
Jablonec
2
-
1
Dukla
Slavia
1
-
1
Sparta
Maandag 15 april 2019
Mladá Boleslav
1
-
2
Slovan
Zondag 21 april 2019
Sparta
1
-
3
Karviná
Zlín
1
-
0
Slavia
Dukla
2
-
2
Mladá Boleslav
Baník
2
-
0
Opava
Bohemians Stř
1
-
0
Jablonec
Příbram
1
-
1
Viktoria Plzeň
Slovan
3
-
2
Slovácko
Sigma
2
-
0
Teplice
Zaterdag 27 april 2019
Mladá Boleslav
3
-
0
Zlín
Slovácko
1
-
1
Bohemians Stř
Teplice
0
-
0
Příbram
Jablonec
4
-
0
Baník
Viktoria Plzeň
4
-
0
Dukla
Karviná
2
-
1
Slovan
Opava
0
-
3
Sparta
Slavia
2
-
1
Sigma
Vrijdag 3 mei 2019
Dukla
1
-
1
Bohemians Stř
Teplice
0
-
8
Mladá Boleslav
Zlín
1
-
0
Sigma
Zaterdag 4 mei 2019
Sparta
3
-
0
Baník
Slovan
0
-
0
Slavia
Zondag 5 mei 2019
Slovácko
5
-
1
Příbram
Opava
1
-
0
Karviná
Viktoria Plzeň
2
-
1
Jablonec
Zaterdag 11 mei 2019
Příbram
1
-
0
Karviná
Opava
3
-
2
Dukla
Bohemians Stř
0
-
0
Slovácko
Jablonec
2
-
0
Baník
Sparta
1
-
0
Slovan
Zondag 12 mei 2019
Mladá Boleslav
1
-
1
Teplice
Sigma
3
-
2
Zlín
Slavia
3
-
1
Viktoria Plzeň
Dinsdag 14 mei 2019
Karviná
3
-
0
Dukla
Bohemians Stř
1
-
4
Příbram
Slovácko
4
-
1
Opava
Baník
0
-
1
Slovan
Woensdag 15 mei 2019
Viktoria Plzeň
4
-
0
Sparta
Slavia
2
-
1
Jablonec
Vrijdag 17 mei 2019
Zlín
3
-
1
Mladá Boleslav
Zaterdag 18 mei 2019
Karviná
0
-
1
Bohemians Stř
Dukla
0
-
0
Slovácko
Opava
2
-
1
Příbram
Zondag 19 mei 2019
Baník
0
-
0
Slavia
Slovan
0
-
2
Viktoria Plzeň
Sparta
2
-
0
Jablonec
Vrijdag 24 mei 2019
Mladá Boleslav
3
-
0
Zlín
Zaterdag 25 mei 2019
Slovácko
2
-
0
Karviná
Bohemians Stř
1
-
1
Opava
Příbram
3
-
2
Dukla
Zondag 26 mei 2019
Viktoria Plzeň
1
-
1
Baník
Slavia
2
-
1
Sparta
Jablonec
1
-
0
Slovan
Zaterdag 1 juni 2019
Baník
0
-
1
Mladá Boleslav
Profiel
Naam:
Czech Liga
Land:
Tsjechië
Seizoen:
2023/2024
Type:
Reguliere competitie
Laatste winnaar:
Sparta (2022/2023)