Live voetbal
Nieuws zoeken
Nieuws
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
Europees Kampioenschap
Wereldkampioenschap
Overige..
Competities
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Overige..
Live voetbal
Schorsingen & Blessures
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Transfers
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
Video's
Voetbaltickets
Voetbalcompetities
Internationaal
UEFA Europa Conference League
UEFA Europa Conference League
Europa - 2023/2024
Overzicht
Voetbalnieuws
Programma & uitslagen
Stand
UEFA Europa Conference League speelronde
Wedstrijd
Woensdag 12 juli 2023
Dudelange
2
-
1
St Pat's
B36
0
-
0
Paide
Donderdag 13 juli 2023
Tobol
2
-
1
Honka
Ararat-Armenia
1
-
1
Egnatia
Pyunik
2
-
0
Trans
Inter Club
2
-
1
Víkingur
Žilina
2
-
1
Levadia
Makedonija
0
-
1
RFS
Haka
2
-
2
Crusaders
Panevėžys
2
-
2
Milsami
Magpies
0
-
0
Dundalk
Kutaisi
2
-
2
Sarajevo
Alashkert
1
-
1
Arsenal
Riga
2
-
0
Víkingur R
Dukagjini
2
-
1
Europa
Hegelmann
0
-
5
Shkupi
Gzira Utd
2
-
2
Glentoran
Domžale
1
-
4
Balzan
Progrès
2
-
2
Gjilani
DAC 1904
2
-
1
Dila
Penybont
1
-
1
FC St. Coloma
Vaduz
1
-
2
Neman
Tirana
1
-
1
Dinamo Batumi
KA
2
-
0
Connah's Quay
Shkendija
1
-
0
Haverfordwest
HB
0
-
0
Derry
Sutjeska
1
-
0
Cosmos
Željezničar
2
-
2
Dinamo Minsk
La Fiorita
1
-
1
Zimbru
Linfield
3
-
1
Vllaznia
Maribor
1
-
1
Birkirkara
Dinsdag 18 juli 2023
Balzan
1
-
3
Domžale
Donderdag 20 juli 2023
Europa
2
-
3
Dukagjini
FC St. Coloma
2
-
0
Penybont
Birkirkara
1
-
2
Maribor
Trans
0
-
3
Pyunik
RFS
4
-
1
Makedonija
Paide
0
-
2
B36
Milsami
0
-
1
Panevėžys
Honka
0
-
0
Tobol
Levadia
1
-
2
Žilina
Dila
2
-
0
DAC 1904
Dinamo Minsk
1
-
2
Željezničar
Zimbru
1
-
0
La Fiorita
Dinamo Batumi
1
-
2
Tirana
Víkingur
1
-
1
Inter Club
Neman
1
-
1
Vaduz
Egnatia
4
-
4
Ararat-Armenia
Gjilani
0
-
2
Progrès
Connah's Quay
0
-
2
KA
Glentoran
1
-
1
Gzira Utd
Arsenal
1
-
6
Alashkert
Dundalk
3
-
1
Magpies
St Pat's
2
-
3
Dudelange
Cosmos
1
-
1
Sutjeska
Vllaznia
1
-
0
Linfield
Haverfordwest
1
-
0
Shkendija
Derry
1
-
0
HB
Víkingur R
1
-
0
Riga
Shkupi
0
-
0
Hegelmann
Sarajevo
1
-
1
Kutaisi
Crusaders
1
-
0
Haka
Dinsdag 25 juli 2023
Atlètic
0
-
1
Partizani
Hamrun
2
-
1
Dinamo Tbilisi
TNS
1
-
1
Swift
Tre Penne
0
-
3
Valmiera
Ballkani
3
-
0
Larne
Woensdag 26 juli 2023
Struga
1
-
0
Budućnost
RFS
0
-
2
Sabah
Midtjylland
2
-
0
Progrès
CSKA 1948
0
-
1
FCSB
Neman
2
-
0
Balzan
Fenerbahçe
5
-
0
Zimbru
Donderdag 27 juli 2023
Inter Club
2
-
1
Hibernian
Alashkert
0
-
1
Debrecen
Ararat-Armenia
1
-
1
Aris
Ordabasy
2
-
2
Legia
Qəbələ
2
-
3
Omonia
Bodø/Glimt
3
-
0
Bohemians 1905
Ferencváros
4
-
0
Shamrock
Kalmar
1
-
2
Pyunik
Kecskemét
2
-
1
Riga
Kutaisi
1
-
4
Aktobe
Gzira Utd
2
-
0
Dudelange
Viktoria Plzeň
0
-
0
Drita
CSKA
0
-
2
Sepsi
Djurgården
1
-
2
Luzern
APOEL
2
-
1
Vojvodina
Auda
1
-
1
Spartak
Differdange
1
-
1
Maribor
Basel
1
-
3
Tobol
Vorskla
2
-
1
Dila
Maccabi TA
3
-
0
Petrocub
PAOK
0
-
0
Beitar
CFR
1
-
1
Demirspor
Farul
3
-
2
Urartu
Dukagjini
0
-
1
Rijeka
H Be'er Sheva
1
-
0
Panevėžys
Gent
5
-
1
Žilina
Beşiktaş
3
-
1
Tirana
KA
3
-
1
Dundalk
B36
2
-
1
Haverfordwest
Twente
1
-
0
Hammarby
Club Brugge
3
-
0
AGF
Torpedo BelAZ
2
-
3
AEK Larnaca
Celje
3
-
4
Vitória SC
Osijek
1
-
0
ZTE
Oostenrijk
1
-
0
Borac BB
Lech
3
-
1
Kauno Žalgiris
Linfield
2
-
5
Pogoń
Derry
2
-
1
KuPS
Željezničar
2
-
2
Neftçi
Sutjeska
2
-
0
FC St. Coloma
Shkupi
0
-
2
Levski
Crusaders
2
-
2
Rosenborg
Dinsdag 1 augustus 2023
Valmiera
7
-
0
Tre Penne
Zimbru
0
-
4
Fenerbahçe
Balzan
0
-
0
Neman
Swift
3
-
2
TNS
Partizani
4
-
1
Atlètic
Budućnost
3
-
4
Struga
Woensdag 2 augustus 2023
AEK Larnaca
1
-
1
Torpedo BelAZ
Dudelange
2
-
1
Gzira Utd
Donderdag 3 augustus 2023
Tobol
1
-
2
Basel
Pyunik
2
-
1
Kalmar
FC St. Coloma
3
-
0
Sutjeska
Spartak
4
-
1
Auda
Dinamo Tbilisi
0
-
1
Hamrun
Sabah
2
-
1
RFS
Panevėžys
1
-
1
H Be'er Sheva
Pogoń
3
-
2
Linfield
KuPS
3
-
3
Derry
Aktobe
1
-
2
Kutaisi
Kauno Žalgiris
1
-
2
Lech
Urartu
2
-
3
Farul
ZTE
1
-
2
Osijek
Neftçi
2
-
0
Željezničar
Dila
3
-
1
Vorskla
Riga
3
-
1
Kecskemét
Levski
1
-
0
Shkupi
Rosenborg
3
-
2
Crusaders
Omonia
4
-
1
Qəbələ
Sepsi
4
-
0
CSKA
Petrocub
0
-
2
Maccabi TA
Bohemians 1905
2
-
4
Bodø/Glimt
Progrès
2
-
1
Midtjylland
Beitar
1
-
4
PAOK
Žilina
2
-
5
Gent
Tirana
0
-
2
Beşiktaş
Demirspor
2
-
1
CFR
Vojvodina
1
-
2
APOEL
Hammarby
1
-
1
Twente
AGF
1
-
0
Club Brugge
Drita
1
-
2
Viktoria Plzeň
Rijeka
6
-
1
Dukagjini
Hibernian
6
-
1
Inter Club
Aris
1
-
0
Ararat-Armenia
Larne
1
-
4
Ballkani
Maribor
4
-
3
Differdange
FCSB
3
-
2
CSKA 1948
Borac BB
1
-
2
Oostenrijk
Dundalk
2
-
2
KA
Haverfordwest
1
-
1
B36
Luzern
1
-
1
Djurgården
Shamrock
0
-
2
Ferencváros
Debrecen
1
-
2
Alashkert
Legia
3
-
2
Ordabasy
Vitória SC
0
-
1
Celje
Woensdag 9 augustus 2023
AEK Larnaca
1
-
1
Maccabi TA
Gent
5
-
0
Pogoń
Donderdag 10 augustus 2023
Tobol
1
-
0
Derry
Struga
3
-
1
Swift
Sabah
2
-
0
Partizan
Bodø/Glimt
3
-
0
Pyunik
Valmiera
1
-
2
Partizani
FC St. Coloma
0
-
1
AZ
Sepsi
1
-
1
Aktobe
Rosenborg
2
-
1
Hearts
Neftçi
1
-
3
Beşiktaş
Dila
0
-
2
APOEL
Omonia
1
-
0
Midtjylland
Viktoria Plzeň
4
-
0
Gzira Utd
Legia
1
-
2
Oostenrijk
Farul
3
-
0
Flora
H Be'er Sheva
0
-
0
Levski
Hamrun
1
-
6
Ferencváros
Lech
2
-
1
Spartak
Demirspor
5
-
1
Osijek
Twente
2
-
0
Riga
Club Brugge
5
-
1
KA
Fenerbahçe
3
-
1
Maribor
B36
1
-
3
Rijeka
Celje
1
-
0
Neman
Arouca
2
-
1
Brann
Aris
1
-
0
Dynamo Kyiv
Hibernian
3
-
1
Luzern
FCSB
0
-
0
Nordsjælland
Ballkani
2
-
0
Red Imps
Hajduk
0
-
0
PAOK
Rapid
0
-
0
Debrecen
Woensdag 16 augustus 2023
Flora
0
-
2
Farul
Donderdag 17 augustus 2023
Aktobe
0
-
1
Sepsi
Pyunik
0
-
3
Bodø/Glimt
Pogoń
2
-
1
Gent
Red Imps
1
-
3
Ballkani
Maccabi TA
1
-
0
AEK Larnaca
Levski
2
-
1
H Be'er Sheva
APOEL
1
-
0
Dila
Riga
0
-
3
Twente
Gzira Utd
0
-
2
Viktoria Plzeň
Nordsjælland
2
-
0
FCSB
Dynamo Kyiv
2
-
1
Aris
Oostenrijk
3
-
5
Legia
Ferencváros
2
-
1
Hamrun
Brann
3
-
1
Arouca
PAOK
3
-
0
Hajduk
Midtjylland
5
-
1
Omonia
Partizani
1
-
0
Valmiera
Swift
2
-
1
Struga
Spartak
3
-
1
Lech
Osijek
3
-
2
Demirspor
Beşiktaş
2
-
1
Neftçi
KA
1
-
5
Club Brugge
Neman
1
-
4
Celje
Maribor
0
-
3
Fenerbahçe
Rijeka
2
-
0
B36
AZ
2
-
0
FC St. Coloma
Derry
1
-
0
Tobol
Hearts
3
-
1
Rosenborg
Luzern
2
-
2
Hibernian
Partizan
2
-
0
Sabah
Debrecen
0
-
5
Rapid
Woensdag 23 augustus 2023
Spartak
1
-
1
Dnipro-1
Hibernian
0
-
5
Aston Villa
Donderdag 24 augustus 2023
Tobol
1
-
2
Viktoria Plzeň
Astana
1
-
0
Partizani
Struga
0
-
1
Breidablik
Žalgiris
0
-
4
Ferencváros
Nordsjælland
5
-
0
Partizan
Sepsi
2
-
2
Bodø/Glimt
Levski
1
-
1
Frankfurt
Maccabi TA
4
-
1
Celje
Dynamo Kyiv
2
-
3
Beşiktaş
Fenerbahçe
5
-
1
Twente
Rapid
1
-
0
Fiorentina
Farul
2
-
1
HJK
Gent
2
-
0
APOEL
Midtjylland
3
-
3
Legia
Lille
2
-
1
Rijeka
Genk
2
-
1
Demirspor
Osasuna
1
-
2
Club Brugge
AZ
1
-
1
Brann
Hearts
1
-
2
PAOK
Ballkani
4
-
1
BATE
Donderdag 31 augustus 2023
Bodø/Glimt
3
-
2
Sepsi
HJK
2
-
0
Farul
Breidablik
1
-
0
Struga
APOEL
1
-
2
Gent
Twente
0
-
1
Fenerbahçe
Brann
3
-
3
AZ
Viktoria Plzeň
3
-
0
Tobol
PAOK
4
-
0
Hearts
Celje
1
-
1
Maccabi TA
Beşiktaş
1
-
0
Dynamo Kyiv
Fiorentina
2
-
0
Rapid
BATE
1
-
0
Ballkani
Ferencváros
3
-
0
Žalgiris
Partizani
1
-
1
Astana
Dnipro-1
1
-
2
Spartak
Demirspor
1
-
0
Genk
Rijeka
1
-
1
Lille
Frankfurt
2
-
0
Levski
Club Brugge
2
-
2
Osasuna
Legia
1
-
1
Midtjylland
Aston Villa
3
-
0
Hibernian
Partizan
0
-
1
Nordsjælland
Donderdag 15 februari 2024
Sturm
4
-
1
Slovan
R. Union SG
2
-
2
Frankfurt
Olympiakos
1
-
0
Ferencváros
Molde
3
-
2
Legia
Servette
0
-
0
Ludogorets
Betis
0
-
1
Dinamo Zagreb
Ajax
2
-
2
Bodø/Glimt
M Haifa
1
-
0
Gent
Woensdag 21 februari 2024
Gent
1
-
1
M Haifa
Donderdag 22 februari 2024
Ludogorets
0
-
1
Servette
Dinamo Zagreb
1
-
1
Betis
Bodø/Glimt
1
-
2
Ajax
Slovan
0
-
1
Sturm
Frankfurt
1
-
2
R. Union SG
Ferencváros
0
-
1
Olympiakos
Legia
0
-
3
Molde
Donderdag 7 maart 2024
Ajax
0
-
0
Aston Villa
Molde
2
-
1
Club Brugge
Sturm
0
-
3
Lille
Olympiakos
1
-
4
Maccabi TA
Servette
0
-
0
Viktoria Plzeň
R. Union SG
0
-
3
Fenerbahçe
Dinamo Zagreb
2
-
0
PAOK
M Haifa
3
-
4
Fiorentina
Donderdag 14 maart 2024
Viktoria Plzeň
0
-
0
Servette
Fenerbahçe
0
-
1
R. Union SG
PAOK
5
-
1
Dinamo Zagreb
Fiorentina
1
-
1
M Haifa
Aston Villa
4
-
0
Ajax
Club Brugge
3
-
0
Molde
Lille
1
-
1
Sturm
Maccabi TA
1
-
6
Olympiakos
Donderdag 11 april 2024
Olympiakos
18:45
Fenerbahçe
Viktoria Plzeň
18:45
Fiorentina
Club Brugge
21:00
PAOK
Aston Villa
21:00
Lille
Donderdag 18 april 2024
Lille
18:45
Aston Villa
Fiorentina
18:45
Viktoria Plzeň
PAOK
21:00
Club Brugge
Fenerbahçe
21:00
Olympiakos
Alle wedstrijden
Spelers
Beste spelers
Moussa Diaby
A, AM (R)
Ollie Watkins
A (C, L)
Pau Torres
V (C)
Emiliano Martínez
K
Tyrone Mings
V (C)
Ezri Konsa
V (C)
Youri Tielemans
M, VM (C)
Guido Rodríguez
VM (C)
Douglas Luiz
M, VM (C)
Boubacar Kamara
M, VM (C)
Leon Bailey
A (R, L)
Nabil Fekir
AM (C), M (R)
Héctor Bellerín
V (R)
Jonathan David
A (R, C)
Germán Pezzella
V (C)
Grootste talenten
Leny Yoro
V (C)
Bilal El Khannouss
AM, M (C)
Farès Chaïbi
AM, A (L)
Hugo Larsson
M (C)
Devyne Rensch
V (R, C)
Octavian Popescu
AM, A (L)
Jorne Spileers
V (C)
Kenneth Taylor
M, VM (C)
David Møller Wolfe
V (L)
Riccardo Calafiori
V, M (L)
Hugo Ekitike
A (C, R)
Ardon Jashari
M, VM (C)
Gino Infantino
M
Martin Vitík
V (C)
Gabriel Vidovic
AM, M (L)
Profiel
Naam:
UEFA Europa Conference League
Seizoen:
2023/2024
Type:
Internationaal toernooi
Laatste winnaar:
West Ham (2022/2023)
Poules UEFA Europa Conference League 2023/2024
Groep A
GS
DS
PT
1
Lille
6
8
14
2
Slovan
6
1
10
3
Olimpija
6
-5
6
4
KÍ
6
-4
4
Groep B
GS
DS
PT
1
Maccabi TA
6
5
15
2
Gent
6
9
13
3
Zorya
6
-1
7
4
Breidablik
6
-13
0
Standen van alle poules
Topscorers
1
Eran Zahavi
13
2
Hugo Cuypers
10
3
Gift Orban
9
Barnabás Varga
9
5
Amahl Pellegrino
8
Complete lijst